Domov » Žurnál+ » Autor: Iveta Forró

Žurnál+

Predvianočné upratovanie začína strašiť

Iveta F. » Blogy / 2020-12-22 07:00:01 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Predvianočné upratovanie začína strašiť. Nie každý je ochotný používať súčasné chemické "čističe", radšej by postupoval tradične - možno podľa našich starých mám - vodou!

Viete si predstaviť, že namiesto "chémie" použijete obyčajnú teplú vodu a mikrovláknovú utierku a čisto prírodný čistiaci prostriedok?! Táto kombinácia dokáže povrchy okamžite rozžiariť!

 

 

O poriadok "v dome" sa treba postarať! Aj z dôvodu, aby ste cítili naozajstnú pohodu počas vianočných sviatkov. 

  1. Veľkým problémom pri upratovaní kuchyne je mastný povrch a stará špina na horných skrinkách kuchynskej linky, ktorá vzniká pri varení. Nedá sa to umyť, je to lepkavé... na toto nám pomôže mikrovláknová utierka a PÁNBACH, ktorý je prírodným antibakteriálnym čistiacim prostriedkom na všetky povrchy. Čistiaci prostriedok nastriekate na znečistený povrch - necháte pôsobiť a poutierate mokrou utierkou.
  2. Nemali by sme zabudnúť ani na vnútorný priestor klasickej ani mikrovlnnej trúby a varnej dosky ani na oblasti okolo drezu a vodovodnej batérie, kde sa často usadzujú najrôznejšie nečistoty. "Rozprášite" univerzálny prostriedok Pánbach - rozotriete mokrou utierkou, necháte trochu pôsobiť a utriete do sucha. 
  3. Bezkonkurenčný účinok produktu PÁNBACH a jeho zdroj sily a sviežosti. Produkt má bieliace účinky; pomôže Vám vybieliť všetky zanesené miesta; vrátane čiernych škvŕn vystupujúcich ako následok pliesne. Nastriekame - pomocou mikrovlákna krúživými pohybmi napeníme a necháme pôsobiť 3-4min. 
  4. Produkt má aj ďalšiu úžasnú vlastnosť - hrnčeky od čaju s usadeninami tiež ľahko vyčistíte. Vodný kameň usadený vo varnej kanvici odstránime - prevarením vody s produktom PÁNBACH (cca 1čl); nechajte vodu v kanvici vychladnúť a potom dobre vypláchnuť. 
  5. Odporúčame chladničku vyumývať mikrovláknom a čistou vodou; nájdite si voľný čas - vysťahujte chladničku a ak myslíte, že ju potrebujete prevoňať a tiež dezinfikovať; použite produkt PÁNBACH; budete viac ako nadšené!
  6. So šikovnými pomocníkmi bude upratovanie jednoduché. Prácu si môžeme zjednodušiť vďaka praktickým pomocníkom. Pánbach na podlahy je účinným pomocníkom na drevené a laminátové podlahy, na dlažbu v kuchyni či kúpeľni. Nanočastice v prírodnom prostriedku PÁNBACH perfektne uzatvoria a zamknú povrchy a činia ich hladkými tak, že k nim neprenikne prach, špina, voda, ani škodlivé UV žiarenie. Nanotechnológia chráni všetko ňou ošetrené od opotrebovania a poškodenia.

 

Účinky a vône prostriedkov získavame kombinovaním prírodných esenciálnych olejov - tangerinky, geránia, škorice... My veríme prirodzenej podobe esencií a preto naše prostriedky nielen príjemne voňajú, ale majú aj antibakteriálne a antivirotické schopnosti. 

Vaše upratovanie bude rýchlejšie, ľahšie a následné ošetrovanie a údržba potom o minimálne 40 % jednoduchšie.

Tak do upratovania priatelia !

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
PANBACH
PANBACH
51 predaných ks, 25 hodnotení

Upratovaniu sa nevyhneme, tak k nemu pristupujme zodpovedne. PÁNBACH sú prírodné čistiace prostriedky, ktorými nezaťažujeme životné prostredie.

Viete prečo naše čistiace prostriedky tak nepenia? Pretože nepoužívame syntetické látky a naše prírodné výrobky tak nie sú prchavé. Znamená to, že nedráždia kožu, ani sliznicu.

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Čistič na podlahy Tangerinka - 12569727_Čistič na podlahy Tangerinka by PANBACH
 Páči sa 21 ľudom
9,99 €
 - Univerzálny sprej Tangerinka - 12588365_Univerzálny sprej Tangerinka by PANBACH
 1 komentárov
 Páči sa 47 ľudom
8,99 €
 - Univerzálny sprej Škorica - 12588307_Univerzálny sprej Škorica by PANBACH
 Páči sa 33 ľudom
8,99 €
 - Veľká sada na upratovanie domácnosti (6)  - 12665449_Veľká sada na upratovanie domácnosti (6) by PANBACH
 Páči sa 13 ľudom
46,40 €
 - Univerzálny sprej Geránium - 12699070_Univerzálny sprej Geránium by PANBACH
 Páči sa 29 ľudom
8,99 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »