Domov » Žurnál+ » Autor: Iveta Forró

Žurnál+

PÁNBACH prírodné čistiace prostriedky sú…

Iveta F. » Osobné Blogy / 2021-04-07 21:13:38 /  Pridaj komentár / 4 lajky

SLOVENSKÉ
Všetky naše „symfónie“ vyrábame na Slovensku, aby ich cesta ku vám domov zanechala čo najnižšiu uhlíkovú stopu.
PRÍRODNÉ
Počas výrobného procesu sme používali čisto prírodné suroviny a ani pri vysokej účinnosti nezaťažujú životné prostredie. Ponúkame ich v 500ml sklenených fľašiach.


BEZPEČNÉ
Už od začiatku sme boli odhodlaní priniesť bezkonkurenčnú kvalitu .Snáď sme jediní, ktorí do čistiacich prostriedkov používajú čisté prírodné esencie. Tieto esenciálne oleje sú získané parnou destiláciou, ktorá je najúčinnejšia a najčistejšia metóda ich získavania. Tiež nepoužívame chemické prísady, tým sú 100% kompostovateľné - čo znamená, že sa v priebehu jedného mesiaca v prírode rozložia bez toho, aby po sebe zanechali akékoľvek negatívne pôsobiace zvyšky.
ÚČINNÉ
Jednou z hlavných zložiek produktov PÁNBACH je výťažok z plodov a stromu Kokosovníka (Cocos Nucifera). Vďaka tejto ingrediencii dosahujeme požadovanú viskozitu. Taktiež vytvára špecifický elektrický náboj, ktorý dokáže efektívne vnikať medzi molekuly nečistôt a účinne ich rozkladať.
ZLOŽENIE
Výťažky borovice lesnej, výťažky z plodov kokosovníka, výťažky zo stromu mandle obyčajnej; esenciálne oleje – čistiace prostriedky pôsobia antialergicky, sú antibakteriálne a majú repelentné schopnosti; pôsobia však aj na duševnú pohodu (Levanduľa), či pomáhajú udržať energiu a bojovať proti únave.

Snažíme sa byť priekopníkom – tak ako skladateľ Bach položil vyššiu latku v hudbe svojej doby, čistiace produkty PÁNBACH ju pokladajú vo svojej kvalite a zložení. Sú to jediné čistiace prostriedky, ktoré obsahujú unikátne povrchové aktívne látky, ktorej obsahom sú čisto prírodné esencie v takej kombinácii a množstve, že zaručujú dokonalý antiseptický a antibakteriálny účinok.

A prečo PÁNBACH ?
Pretože vo voňavej a čistej kúpeľni Vám bude do spevu, umývanie riadov Vám pôjde v sviežom tempe, zažijete radosť z pohybu na všetkých typoch podláh a na záver osviežite atmosféru v celej domácnosti.

Záver

Je to symfónia prírody – gerániové tóny v kuchyni vylúdia levanduľové bubny a zatancujú nám tangerinkový evergreen; gerániový virtuóz  v celej domácnosti zahrá levanduľovým rytmom a dokončí škoricový evergreen v kúpeľni; s PánomBachom nám bude naozaj do spevu! 

Pozývame Vás do "tanca" priatelia !


Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
PANBACH
PANBACH
51 predaných ks, 23 hodnotení

Upratovaniu sa nevyhneme, tak k nemu pristupujme zodpovedne. PÁNBACH sú prírodné čistiace prostriedky, ktorými nezaťažujeme životné prostredie.

Viete prečo naše čistiace prostriedky tak nepenia? Pretože nepoužívame syntetické látky a naše prírodné výrobky tak nie sú prchavé. Znamená to, že nedráždia kožu, ani sliznicu.

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Čistič na podlahy Tangerinka - 12569727_Čistič na podlahy Tangerinka by PANBACH
 Páči sa 21 ľudom
9,99 €
 - Univerzálny sprej Tangerinka - 12588365_Univerzálny sprej Tangerinka by PANBACH
 1 komentárov
 Páči sa 46 ľudom
8,99 €
 - Univerzálny sprej Škorica - 12588307_Univerzálny sprej Škorica by PANBACH
 Páči sa 33 ľudom
8,99 €
 - Veľká sada na upratovanie domácnosti (6)  - 12665449_Veľká sada na upratovanie domácnosti (6) by PANBACH
 Páči sa 13 ľudom
46,40 €
 - Univerzálny sprej Geránium - 12699070_Univerzálny sprej Geránium by PANBACH
 Páči sa 29 ľudom
8,99 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »