Žurnál+

Ahoj, ja som Mojkáčik Ovkáčik

P
Ovka107 predaných ks, 79 hodnotení

Ľubomíra M. » Tvorba / 2020-04-15 07:00:01 /  5 komentárov / 16 lajkov

Kedy inokedy, ak nie teraz v rozpuku jari a jej najkrajších sviatkov by sme vám mali predstaviť naše mojkáčiky? Naše malé ovky do postele, postieľky, kolísky, na zem či kočiara. Láskavé kamarátky pre jemné sny a dlhé detské noci.

 

 

Pre najmenších to najlepšie

Jemnosť. Nielen na omak, ale i na pohľad je pre nás pri tvorbe jedným z hlavných pravidiel. Mojkáčik Ovkáčik. Jeho dizajn sme si navrhli v súlade s dizajnom našej značky sami. Tak, aby nás, ale i vás pohľad naň zohrial pri srdci. Domácky, slovensky, jednoducho a pritom vrúcne. Zo srdca malého ateliériku s výhľadom na vrcholky majestátnej Malej Fatry.

Vlastnými silami sme stvorili strih a s láskou vybrali kvalitné materiály na jeho zhotovenie: 100 % organickú biobavlnu, 100 % ľan v odtieňoch ružovej a jemnú dizajnovú gázovinku s krásne farebnými bodkami. Aby sme maximalizovali vhodnosť pre bábätká, tváričku sme vyšili a líčka len jemne zafarbili a tuho horúcim teplom zafixovali. A vnútro malej ušatej hlávky vyplnili antialergickou výplňou dutého vlákna.

 

 

Ovka pre každého iná

Aj keď ide o ručnú prácu (v kombinácii za pomoci šicieho stroja), snažíme sa aby boli ovky presné. Len ono niekedy je jedno viečko o milimeter ďalej, inokedy nos vyššie, a tak nechcene aj chcene vdychujeme každej jednej život, taký, aby boli všetky svoje a pritom iné.

 

 

Farebná variabilnosť

Štandardného mojkáčika sme vyrobili s nôžkami jemnými režnými, takými, aké my ľúbime, ale to neznamená, že nemôžu byť sivé, čisté, ružové, modré, žlté, čierne či inak bodkované. Jóóóój a látky...? Na výber tých pre vás veru máme. Radi tie najkrajšie spoločne vyberieme a dáme. Stačí sa nás len opýtať – napísať.

Okrem toho, mojkáčik má na krku uviazanú fiškulantskú mašličku z ľanu, ktorou ho ľahko uviažete o postieľku či kľučku na dverách izbičky. A aj jej farebnosť je na vás. Prezradíte nám v poznámke pri objednávke alebo cez správu vašu preferenciu a my vám pošleme plejádu ľanu či vzorovanej bavlny na výber.

 

Originálny slovenský darček

Darček k narodeniu, krstu, narodeninám, či len tak pre radosť. Priateľ(ka) na spanie, mojkanie aj hranie. Tým všetkým môže byť. Náš Ovkáčik Mojkáčik. Ovka kamarátka na ľúbezné spanie.

 

 

 

 

 

 

 

Krásne veľkonočné sviatky a pokojnú jar, ktorá nás privedie do zdravého leta želáme!

Váš Ovkateam

Komentáre

PohladnicePreRadost ... aj ovkáčiky vyzerajú ako v rozpuku, také milé krásne jahniatka :) ... sú roztomilo krásne, isto by sa aj mne s nimi odbre spalo :)))

2020-04-12 15:59:18

PohladnicePreRadost P.S.: rovnako krásne veľkonočné sviatky želám ...

2020-04-12 15:59:501x

Ovka @PohľadnicePreRadsoť ďakujeme.

2020-04-12 16:02:061x

moj.hacik Jeeej...naozaj veľmi milé a originálne :)

2020-04-15 09:00:45

MirianaOli Krásne ovečkovské mojkáčiky:)

2020-04-16 10:10:35
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Ovkáčik IV - 11786816_Ovkáčik IV by Ovka
 Páči sa 28 ľudom
28 €
 - Mojkáčik MušelínOvka  - 11467529_Mojkáčik MušelínOvka by Ovka
 Páči sa 14 ľudom
25 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »