Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Repiská

Žurnál+

Jarné tvorenie vo vašom interieri.

Michaela R. » Inšpirácie z internetu / 2016-03-16 15:36:12 /  2 komentáre / 12 lajkov

Zima sa nám pomaly vytratila, aj ked kde tu nám počiasie trochu šalie. Ale nám to neprekáža. :)

Jar sa začala nielen dátumom v kalendári, ale aj teplejším ovzduším. Po zime sa do príbytkov vracia svieže ročné obdobie povestným jarným upratovaním, ale aj dekoráciou, ktorá pripomína teplejšie dni a je aj predzvesťou prvých jarných sviatkov - Veľkej noci.

Trochu života: Naše telo si po zime priam žiada živé veci. Od ovocia aj zeleniny až po dekorácie v byte. Nie je azda lepší čas ako práve teraz, ozdobiť si jedálenský stôl viazaničkou snežienok. Konárik zlatého dažďa vie okamžite vniesť pocit jari do interiéru bez väčšej námahy. Niektorí sa uspokoja aj s malým konárikom čerešne, či jablone, ktoré v teple domova rýchlo rozvinú svoje zelené lístky a pohladia zrak sviežou farbou, ktorá vie vyčarovať rodinnejšiu atmosféru ako žiara krbu.

Farby, ktoré sú pre jar 2016 vysoko trendy. Či už si položíte do svietnika sviečku tohto odtieňu, alebo si pre radosť kúpite novú vázičku, je to už samozrejme na dobrovoľnosti, no nezabudnite, že práve táto kombinácia je v roku 2016 označená za jarnú. Samozrejme, ak sa chystáte na vážnejšie zmeny, poteší aj dečka s výšivkou kvetov, alebo niekoľko misiek z dymového skla na ovocie, či cukrovinky. Doplnkom sa medze nekladú, zásadou je vzdušnosť a sviežosť.

    
Maličkosti, pre ktoré nie sú potrebné ani veľké investície, ani prerábanie bytu, potešia. Veď predsa len, jar onedlho otvorí dvere letu, ale kým sa horúčavy vyšplhajú do prázdninových teplôt, byt plný jarného optimizmu nám pomôže aj v prekonávaní jarnej únavy.

PS. Nezabudnite navštíviť moj obchodík, nájdete tam pár dekorácií do vášho interéru.

Tak načerpajte pár inšpirácií.

    

Zdroj: https://sk.pinterest.com/search/pins/?q=easter&rs=typed&0=easter|typed

Komentáre

artbodka nádhera a tie pierkové vajíčka nemajú chybu :-)))

2016-03-18 19:11:09

Ouch.Douch ďakujem krásne za milý komentár :)

2016-03-27 17:29:32

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - rr - 3415rr by jklmn
4,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »