Domov » Žurnál+ » Autor: Lenka Markovičová

Žurnál+

Môj 1.rok na SASHE! ...a pri tejto príležisti narodeninová súťaž pre Vás!

Lenka M. » Zľavy a súťaže / 2020-01-12 16:34:01 /  5 komentárov / 11 lajkov

V týchto dňoch prežívam veľkú radosť a súčasne vďačnosť za môj úspešný 1. rok predaja na Sashe.

Rada by som sa s Vami podelila o moje DOJMY, ZÁŽITKY, nové NÁPADY, SKÚSENOSTI...  Poďakovala Vám všetkým za PODPORU, RADY, INŠPIRÁCIU, naznačila moje budúce smerovanie a jednému z Vás v NARODENINOVEJ SÚŤAŽI darovala DARČEK!

 

Ako sa to všetko začalo?

Takto pred rokom som sa rozhodla urobiť si tu menší prieskum trhu. Zistila som, že vrecúška podobné tým mojim nikto na Sashe neponúka, a tak som si otvorila obchodík s  vrecúška na prenesenie pečiva z obchodu domov - s maličkosťami pomáhajúcimi chrániť svet.

Moja ponuka zaujala aj redakciu, ktorá začiatkom roku 2019 uverejnila žurnál s názvom 4 kroky k zero waste (ktoré môžete spraviť ešte dnes), do ktorého vybrali aj jedno vrecúško z môjho obchodu a aj cez tento článok, mali možnosť niektorí z Vás spoznať moju tvorbu. Ďakujem Sashe!

A prišli prvé objednávky.
Vedela som, že aj pri posielaní balíčkov chcem byť čo najekologickejšia. Nakúpila som papierové krabičky rôznych veľkostí, ale nemala som ešte vyriešené, akú lepiacu pásku budem používať. A predstavte si, hneď moja prvá zákazníčka mi túto dilemu vyriešila.

Moja prvučičká-prvá zákazníčka na Sashe - Kristínka ma poprosila, či by som jej zabalila objednaný tovar bez použitia plastov, pretože sa ich snaží vylúčiť zo svojho života. Tento jej zaujímavý podnet aplikujme dodnes; všetkým mojim zákazníkom teda posielam tovar v papierovej krabičke, prelepenej papierovou lepiacou páskou. Ďakujem Kristínka!

Za viacero praktických rád týkajúcich sa nastavenia obchodu a motivujúcich povzbudení k ďalšej tvorbe, ďakujem mojej kamoške Katke, s ktorou mám možnosť stretávať sa aj osobne, pretože nám deti chodia do rovnakej škôlky a školy. Ďakujem Katka!

Niekoľko objednávok si u mňa urobila aj super mamina Erika, ktorá ku každej svojej objednávke pridala aj nejaký zaujímavý nápad, alebo povzbudenie, aby som už to čo mi dlhšie "chodilo po rozume", konečne aj zrealizovala.
A tak vďaka Erike do mojej ponuky pribudli vrecúška MINI, na pár kúskov drobného pečiva, potom pribudla TEXTILNÁ RUKAVIČKA na vyberanie pečiva a napokon, VIZITKY s adresou do môjho obchodu na Sashe, pretože sa jej ľudia v obchodoch zvykli pýtať, kde zohnala takéto vrecúška a vysvetľovať "cestu" niekomu, kto o Sashe zatiaľ nepočul, bolo náročné. Tak sme vymysleli tieto tenké malé farebné papieriky, ktoré odvtedy pribaľujem ku každej objednávke. Ďakujem Erika!
A ďakujem touto cestou aj Vám všetkým, ktorí si tieto vizitky nájdete v balíčku odo mňa a posúvate ich do tých správnych rúk ľudí, ktorí by inak cestu do môjho obchodu na Sashe nenašli!

Super nápad má aj kamoška Ľubka, ktorá vyrába vrecúška na ovocie a zeleninu z bielej netkanej textílie. Spýtala som sa jej, či by jej neprekážalo, keby som tento materiál aj v mojom obchode ponúkla zákazníkom. Nebola proti, a tak som si vytvorila SUPERĽAHKÉ VRECÚŠKA na ovocie a zeleninu. Ďakujem Ľubka!

Kamoška Zuzka, mamina štyroch krásnych detí, ktoré úspešne vedie k samostatnosti, mala na mňa tiež jednu požiadavku. Aby som vyrobila malé vrecúško, tak na jeden rožtek. Aby si rožtek deti mohli v obchode samostatne zabaliť, kúpiť a cestou domov aj zjesť, a pritom nevytvorili žiadny zbytočný odpad. Vrecúška na rožtek mám odvtedy v ponuke aj pre ostatných zákazníkov. Ďakujem Zuzka!

Kamoška Janka pred Vianocami mala pre mňa veľkú výzvu, vyrobiť pre ich zákazníkov niekoľko desiatok veľkých voskovaných vrecúšok na uskladnenie pečiva v domácnosti, a tak som ich zaradila aj do mojej ponuky na Sashe. Ďakujem Janka!

...

Je Vás veľmi veľa, ktorí ma svojou DOBROTOU a TVORBOU veľmi inšpirujete, tak medzi zákazníkmi aj medzi predajcami!

 

ĎAKUJEM Vám tvorcom na Sashe, ktorí ma inšpirujete svojím optimizmom, nadšením do tvorby, krásne vyzerajúcimi obchodmi, pútavými článkami...

 

 

... A POĎME NA TÚ SPOMÍNANÚ NARODENINOVÁ SÚŤAŽ!

Ako som už písala, pred rokom som si sama robila prieskum. Dnes by som si s Vašou pomocou chcela urobiť ďalší.

Spomedzi všetkých zapojených do tohto prieskumu v stredu 15.1.2020 o 14. hod. vyžrebujem jedného, ktorého odmením sadou vrecúšok na prenesenie pečiva z obchodu domov.

Sada troch vrecúšok (Dlháň, na 1kg a 1/2kg chlieb) s názvom Vtáčia pošta - vrecúška sú vyrobené s bavlneného plátna s potlačou vtáčikov, pierok, obálok a kvietkov na krémovom podklade.

 

AKO SA ZAPOJIŤ?

Aktuálne mám skladom viacero nových bavlnených materiálov na výrobu vrecúšok, nafotila som ich a Vás by som chcela poprosiť, aby ste označili komentárom jednu fotku s látkami, ktorých farebnosť alebo vzor zaujal práve Vás. (POZOR! nestačí dať k fotke iba like, pretože to by som nevidela Vaše meno, je potrebné, aby ste napísali k fotke svoj komentár - postačí aj smajlík. Takto budem vedieť, koho mám zaradiť do žrebovania).

Biele bodky na žltej a žlté bodky na bielej.

 

Jednofarebná staroružová a ružové magnólie na sivej.

 

Jednofarebná staroružová a ružové magnólie na bledoružovej.

 

Jednofarebná staroružová a biele kvety na bledoružovej.

 

Jednofarebná horčicová a biele kvety na oranžovej.

 

Jednofarebná horčicová a biele bodky na horčicovej.

 

Jednofarebná tmavomodrá a pásiková bielo-modrá.

 

Niečo aj na vrecúška pre naše deti Tyrkysové a ružové veľryby.

Vopred Vám všetkým ďakujem, za zapojenie sa do prieskumu, že mi takto pomôžete rozhodnúť sa, s ktorými materiálmi na výrobu vrecúšok mám v nasledujúcich dňoch začať.

 

Veľmi sa teším a prajem celému Sashe, aby aj v roku 2020 bolo priestorom, v ktorom je prezentovaná tvorivosť mnohých kreatívnych ľudí z našej krajiny, a som hrdá na to, že medzi týchto ľudí môžem patriť aj ja!

 

Všetko dobré Vám prajem!

Lenka

Komentáre

Domkasviecky Krásny žurnál a všetko najlepšie k 1. narodeninám prajem :-)

Za mňa určite - Jednofarebná staroružová a ružové magnólie na sivej - nakoľko sa už neviem dočkať jari a milujem kvety.

Všetko dobré želám :-)

2020-01-12 20:01:511x

mortimer Milá Lenka, gratulujem k prvému výročiu. Tiež mám pár vrecúšok od Vás...želám Vám kopu spokojných zákazníkov a véééľa tvorivých dní v ďalšom roku:)

2020-01-12 21:23:291x

OraEtLabora Dominika, ďakujem Vám za prianie a zapojenie do prieskumu ;) budem držať palce v súťaži!

2020-01-12 21:27:10

OraEtLabora Monika, ďakujem za Vašu milú gratuláciu, a tiež že ste sa zapojili do prieskumu! Nech Vám vrecúška dobre slúžia :)

2020-01-12 21:35:14

OraEtLabora ČÍTAM SI VAŠE REAKCIE K ŽURNÁLU A FOTKÁM, A VEĽMI SA TEŠÍM Z VÁŠHO ZÁUJMU A MILEJ SPOLOČNOSTI, KTORÚ MI NIMI ROBÍTE!!!

Premýšľam na tým, ako by som mohla OBDAROVAŤ KAŽDÉHO zapojeného do môjho prieskumu, niečo som už predbežne vymyslela :) v STREDU Vám dám vedieť viac.

2020-01-12 21:44:01

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
OraEtLabora
OraEtLabora
216 predaných ks, 85 hodnotení

Vitajte v mojom obchodíku!

Ponúkam Vám:
- originálne bavlnené vrecúška na prenesenie pečiva z obchodu domov
- superľahké vrecúška na ovocie/zeleninu
- voskované vrecúška na uskladnenie pečiva

Všetko je na mnohonásobné použitie ♥
Lenka

Farebné rozlíšenie na Vašom monitore sa nemusí zhodovať s farbou v skutočnosti.

Faktúru vystavujem v elektronickej podobe pri každej objednávke, v tlačenej podobe Vám ju na vyžiadanie pribalím k objednávke.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »