Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Chybová, Ing.

Žurnál+

Naturálne dekorácie

Jana C. » Nové výrobky / 2017-10-15 18:49:30 /  Pridaj komentár / 21 lajkov

Milí naši priaznivci, tak ako každý rok, aj tento sme si pre vás pripravili novinky do našej vianočnej ponuky. Viem, že je ešte len október, my však už od leta pracujeme, aby sme všetko stihli popripravovať. Máme jednu novú verziu veľkého vianočného stromčeka, vence zo šišiek, vlastnoručne nazberaných u nás doma v Nevericiach a vyzdobených našimi maľovanými ozdôbkami a samozrejme slovenským prianím. A potom sú to naše nové sady ozdôb, prírodných aj maľovaných, ktoré sme uložili do vlastných vyrobených drevených krabíc.  A tak popozerajte, a možno sa vám niečo bude hodiť alebo si niečo vytvoríte aj sami z ponuky našich polotovarov. Počas tohto mesiaca ešte budú novinky pribúdať, ako ich pofotíme.  Jana  :O)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
NoiArt
NoiArt
38745 predaných ks, 11240 hodnotení

Keď nakupujete od kreatívnej duše, dostávate aj kus srdca, časť z duše, súkromný moment v jej živote, čas, ktorý vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti, niečo, čo mení život na čosi živé. ♥♥

♥ Využite akciu na poštovné zadarmo pri objednávke nad 100 eur. ♥

Ďakujeme vám všetkým za vašu priazeň a množstvo objednávok, z ktorých sa veľmi tešíme. Upozorňujeme, že momentálne je doba dodania mierne predĺžená z dôvodu rozbehnutia svadobnej sezóny po obmedzeniach. Ak si objednávate veci na konkrétny dátum, píšte ho prosím do objednávky. Ak potrebujete niečo skôr ako cca 3 týždne, informujte sa prosím, či konkrétnu vec vieme skôr vyrobiť.

Milí zákazníci, čítajte si prosím popisy k produktom :O) Hlavne ak si objednávate produkty do ktorých sa zadávajú vaše údaje, píšte ich do poznámky k objednávke, všetky veci v tomto obchode aj vyrábam takže nie som stále pri PC, odpisujem ráno alebo večer, cez deň som v dielni. Vlastné texty, ktoré si zadáte do produktov musia byť gramaticky správne, za prípadné chyby nenesieme zodpovednosť. Pri produktoch je aj orientačná doba výroby. Ak výrobok bude potrebovať grafické úpravy, podľa zložitosti úprav môže mať predĺženú dobu dodania a môže byť účtovaný poplatok za spracovanie grafiky.
POŠTOU POSIELAME 2x za týždeň, utorok a štvrtok, ak niečo potrebujete súrne, treba si zadať poslanie Kuriérom.

Moje kategórie

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Sada jednoduchých vianočných ozdôb 2 - 3133397Sada jednoduchých vianočných ozdôb 2 by NoiArt
 2 komentárov
 Páči sa 54 ľudom
6,75 €
 - Vianočná ozdoba Veselé Vianoce 2 - 8618253_Vianočná ozdoba Veselé Vianoce 2 by NoiArt
 Páči sa 121 ľudom
1,50 €
 - Drevené vianočné ozdoby - Červená folklórna kolekcia, veniec - 8619528_Drevené vianočné ozdoby - Červená folklórna kolekcia, veniec by NoiArt
 7 komentárov
 Páči sa 244 ľudom
55,90 €
 - Vianočný stromček 3 - 8643151_Vianočný stromček 3 by NoiArt
 2 komentárov
 Páči sa 119 ľudom
199,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »