Domov » Žurnál+ » Autor: Karolína Novotná Chybová

Žurnál+

Etiketky na textilných výrobkoch

Karolína N. » Rady predajcom / 2012-05-13 20:24:53 /  12 komentárov / 72 lajkov / 258x zobrazený

Dobrý večer,

prednedávnom som písala o povinnom označovaní textilných výrobkov ošetrovacími symbolmi a zložením. Viac o tejto problematike nájdete tu:

http://www.sashe.sk/NoiArt/journal/povinne-oznacovanie-textilnych-vyrobkov

Len v skratke je to o tom, že symboly sa musia umiestniť priamo na textilný výrobok alebo na etiketu, ktorá je pevne a trvale pripojená k výrobku. Symboly môžu byť tkané, vytlačené alebo inak zhotovené a počas životnosti výrobku musia zostať dobre čitateľné.
Etikety musia byť zhotovené z vhodného materiálu, ktorý je stály pri predpísanom spôsobe ošetrovania výrobku, minimálne tak ako výrobok, na ktorom sú umiestnené. Výnimky ustanovuje § 6 vyhlášky č. 336/2007 Z.z..

Dnes by som vám chcela ukázať niekoľko už vyrobených a používaných etiketiek, ktoré si u mňa dali vyrobiť šikulky pracujúce s textilom tu na Sashe. Je to množstvo typov, rozmerov, lôg, textov, údajov, ktoré sa dajú na etiketku vytlačiť a označiť tak svoje výrobky. A teraz už sľúbené fotky.

Tak dnes toľko, chcela som aby ste videli aké rozmanité môžu etiketky byť a čo všetko sa dá na ne vytlačiť. Pekný večer!  :O)

Komentáre

D.M.Sasky No viem na 100% že už si nedám etikety robiť vo Vrbovom ale tebe lebo ich máš úžasné :-))

2012-05-13 21:12:03

NajVecicky A tie saténové nebudú? :-)

2012-05-13 21:20:26

NoiArt Kati skúšala som ten satén, ale pára sa. Nemám na to technológiu ako tie konce zataviť. A cena je oveľa vyššia. Takže ja zvládam s mojou tlačiarňou len ten nylon. :O) J.

2012-05-13 21:24:37

CRUBL Wau ani som netušila, že aj niečo takéto robíš 8O

2012-05-13 22:49:10

Alala sranda, ja sa tiež rozkukávam, aké sú možnosti :)

2012-05-13 23:05:56

Stelline Krásne sú,naozaj:-)))Teším,teším:-)

2012-05-25 09:25:51

bachovka Ahojte! etikety sa dajú tlačiť aj v Trenčíne - výroba textilných etikiet, a nestojí to veľa, dodajú Vám to aj na dobierku. Vytlačia Vám aké len chcete, majú aj nejaké vzorky. Sú veľmi ochotní. Nechcem nejak robiť reklamu, ale ja som bola veľmi milo prekvapená aj cenovo aj ochotou pracovníkov.:-))))

2012-05-25 11:57:181x

bachovka Samozrejme, že tieto Tvoje, Janka, sú tiež veľmi pekné , vyzerajú super!!!!

2012-05-25 12:00:37

AllaK Vidím aj moju a musím vám povedať tajomstvo ;) Som veľmi spokojná a určite budem zas otravovať :) ♥ A to nehovorím o razítkach... Janka mi vždy splní čo si vymyslím :) Teším sa aj nabudúce..

2012-06-06 11:36:091x

LubicaPONCIK Suhlasim s AllaK! Janka je super :)

2012-09-19 20:45:38

NoiArt Ďakujem pekne dievčatá, :O)

2012-09-24 14:37:54

hankastar Ahoj, robíte ešte etikety a aj podľa potreby klienta? Myslím tým text na etikete. Ďakujem. Hana

2018-01-28 19:19:42

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
NoiArt
NoiArt
45358 predaných ks, 12446 hodnotení

Keď nakupujete od kreatívnej duše, dostávate aj kus srdca, časť z duše, súkromný moment v jej živote, čas, ktorý vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti, niečo, čo mení život na čosi živé. ♥♥

♥ Ďakujeme ♥ vám všetkým za vašu priazeň a množstvo objednávok, z ktorých sa veľmi tešíme. Ak si objednávate veci na konkrétny dátum, píšte ho prosím do objednávky. Ak potrebujete niečo skôr ako cca 2 týždne, informujte sa prosím, či konkrétnu vec vieme skôr vyrobiť.

♥ POZOR!!!
Ak je objednávka už vytvorená a potvrdená, nedá sa meniť ani pridávať, treba si vytvoriť novú aj s ďalším poštovným.

♥ ZADANIE TEXTU NA PRODUKT
Milí zákazníci, čítajte si prosím popisy k produktom :O) Hlavne ak si objednávate produkty do ktorých sa zadávajú vaše údaje, píšte ich do poznámky k objednávke, všetky veci v tomto obchode aj vyrábam takže nie som stále pri PC, odpisujem ráno alebo večer, cez deň som v dielni. Vlastné texty, ktoré si zadáte do produktov musia byť gramaticky správne, za prípadné chyby nenesieme zodpovednosť.
Ak do poznámky k objednávke pri zadávaní údajov vyslovene neuvediete že sa z produktu má niektorý text vymazať, bude produkt vyrobený tak ako je na fotke.

♥ OZNÁMENIA A TLAČOVINY
Návrh vytvárame až po uskutočnení objednávky.
Po potvrdení objednávky v nej nieje možné meniť počty ks a je potrebné vytvoriť si ďalšiu objednávku.
Pred tlačou vždy posielame náhľady na kontrolu.
Keď si náhľad odsúhlasíte s gramatickými chybami, za tieto už my nezodpovedáme, a preto Vám nebude uznaná reklamácia.

♥ TEXTY K OZNÁMENIAM
Prosím uveďte do poznámky objednávky (v košíku) alebo do správy.
Menu a menný zoznam hostí uveďte v exceli odošlite ako prílohu do správy.

♥ DOBA DODANIA
Pri produktoch je aj orientačná doba výroby. Ak výrobok bude potrebovať grafické úpravy, podľa zložitosti úprav môže mať predĺženú dobu dodania a môže byť účtovaný poplatok za spracovanie grafiky.

♥ Odber oznámení je možný od 20ks! (z jedného druhu/nápisu)

♥ Odber etikiet je možný od 10ks! (z jedného druhu/nápisu)

♥ BALÍČKY POSIELAME 2-3x za týždeň. Ak niečo potrebujete rýchlo zadajte si ako doručenie KURIÉRA. Packetu zanášame do zberne 2x za týždeň!

V prípade nesprávne zadanej adresy alebo neprebratia balíka je balík odoslaný kuriérom späť k nám a preto je opätovné zaslanie balíka spoplatnené novým poštovným.

♥ REKLAMÁCIA POŠKODENÝCH BALÍKOV
Pri preberaní balíka si dôkladne skontrolujte či nieje poškodený/pokrčený. Ak je poškodený treba ho reklamovať hneď u kuriéra - spísať reklamačný protokol.
Ak si takýto poškodený balíček prevezmete a reklamáciu budete chcieť riešiť u nás, nebude vám uznaná nakoľko zodpovednosť za prepravu a doručenie nepoškodeného balíka preberá dopravca GLS, pretože sú balíky poistené.

Moje kategórie

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »