Možná platba kartou.
Vyrobila značka:
Keď nakupujete od kreatívnej duše, dostávate aj kus srdca, časť z duše, súkromný moment v jej živote, čas, kto…

veľká spokojnosť, prišlo všetko na čas, neporučené a pekne zabalené :) - veľká spokojnosť - ako s komunikáciou, tak aj so samotným spracovaním tovaru :) my sme si objednali oznámenia na svadbu a boli presne ako na obrázku, moc ďakujeme :)

Veľmi rýchle dodanie :) - Výborná komunikácia s predajcom, informovala som sa ohľadom personalizácie magnetiek a všetko prebehlo super :)
Cena a spôsob dopravy:
UPOZORNENIE!
Milí zákazníci, ak si objednávate produkty do ktorých sa zadávajú vaše údaje, píšte ich prosím do poznámky k objednávke, ďakujem ♥
Ak je objednávka už vytvorená a potvrdená, nedá sa meniť ani pridávať, treba si vytvoriť novú aj s ďalším poštovným.
♥ POZOR!!! PACKETA DORUČENIE
Packetu Zanášame len raz za týždeň, nakoľko všetky zberne v našom okolí boli zrušené a musíme ju nosiť do mesta 20 km. Doručenie si zvoľte, len ak vám balík nesúri. Všetky súrne objednávky - treba si zvoliť doručenie kuriérom.
142 ľuďom sa to páči
Razítko s vašimi menami a dátumom svadby. Upravím na vaše údaje.
RAZÍTKA - majú mnoho využitia. Môžete oraziť obálky, oznámenia, menovky, nálepky na svadobné nápoje, výslužky.... Raznička je gravírovaná a je nalepená na drevenú rúčku, ktorá je pre lepšiu a čistejšiu prácu obrysom razničky. Vidíte kde razíte a okolie raznice vám nezašpiní papier alebo materiál na ktorý razíte. Razítko dodávam s rozloženou rúčkou kvôli jednoduchšiemu posielaniu. Ale je jednoduché zložiť si ho, stačí do vyrezaného otvoru rúčku zasunúť. :)
Pár inšpirácií ako využiť svadobné razítko nájdete aj v mojom žurnáli: http://www.sashe.sk/NoiArt/journal/ako-vyuzit-svadobne-razitko-cast-prva
Veľkosť: 3,5 cm
Materiál: preglejka, guma
Spôsob výroby: vyrezávanie, gravírovanie





Pečiatka je nádherná :) Jej objednanie a dodanie bolo rýchle a bezproblémové.
Dominika C.





Pečiatka spravila veliku radost. Dakujeme
Barbora K.





krásne razítko, spokojnosť veľká :)
Livi S.





úžasné! Krajšie ako som si predstavovala :-)..Veľké ĎAKUJEM!!
Nikola G.





Peciatka je nadherna :) Dakujeme
Mária M.
2013-05-26 15:33:34
2013-05-28 08:08:20
2013-09-12 16:19:24
2013-09-12 22:22:18
2014-01-05 12:18:29
2014-01-15 22:45:45
2014-01-19 19:41:56
2014-01-27 19:44:23
2014-02-08 01:47:29
2014-02-10 09:08:10
2014-02-20 08:51:42
2014-02-20 13:03:57
2014-03-06 12:19:11
2014-03-23 22:27:35
2014-03-24 07:47:10
2014-04-11 16:14:02
2014-04-11 18:07:46
2014-04-29 11:03:54
2014-07-22 14:27:05
2014-10-19 18:07:08
2015-01-11 14:12:20
2015-01-11 14:14:16
2015-04-15 08:28:26
2015-05-11 14:47:15
2015-05-11 14:54:20
2015-10-05 17:59:27
2015-10-05 20:40:51
2015-11-25 16:59:59
2017-01-16 14:32:52
2017-01-25 20:13:48
2017-01-25 20:15:26
2018-09-06 11:54:34
Pre komentovanie musíš byť prihlásený.