Možná platba kartou.
Vyrobila značka:
Keď nakupujete od kreatívnej duše, dostávate aj kus srdca, časť z duše, súkromný moment v jej živote, čas, kto…

veľká spokojnosť, prišlo všetko na čas, neporučené a pekne zabalené :) - veľká spokojnosť - ako s komunikáciou, tak aj so samotným spracovaním tovaru :) my sme si objednali oznámenia na svadbu a boli presne ako na obrázku, moc ďakujeme :)

Veľmi rýchle dodanie :) - Výborná komunikácia s predajcom, informovala som sa ohľadom personalizácie magnetiek a všetko prebehlo super :)
Cena a spôsob dopravy:
UPOZORNENIE!
Milí zákazníci, ak si objednávate produkty do ktorých sa zadávajú vaše údaje, píšte ich prosím do poznámky k objednávke, ďakujem ♥
Ak je objednávka už vytvorená a potvrdená, nedá sa meniť ani pridávať, treba si vytvoriť novú aj s ďalším poštovným.
♥ POZOR!!! PACKETA DORUČENIE
Packetu Zanášame len raz za týždeň, nakoľko všetky zberne v našom okolí boli zrušené a musíme ju nosiť do mesta 20 km. Doručenie si zvoľte, len ak vám balík nesúri. Všetky súrne objednávky - treba si zvoliť doručenie kuriérom.
60 ľuďom sa to páči
Séria NOSTALGIA
Táto séria nasleduje po období, keď som pracovala s výraznejšími farbami. Nostalgia je séria šperkov v jemnejších pastelových tónoch, ladená do minulých čias, s výzorom akoby jemne opotrebovaných starých vecí.
Základ náušníc je vyrezaný z preglejky hrúbky 3 mm, záves z bižutérneho drôtu bronzovej farby, ozdobené sú sklenenými, farebne zladenými korálkami.
Srdiečka sú ručne maľované akrylovými farbami, patinované hnedou a zlatou farbou. Prelakované.
Náušničky sú veľmi ľahučké, odolné, starostlivosť ako o bežnú bižutériu, nekúpať sa v nich. V cene sú plastové zarážky.
Farby viem vyrobiť aj iné podľa želania.
Veľkosť: srdiečko 2 cm, celková dĺžka aj s háčikom 5 cm
Materiál: preglejka, topoľ, akryl, bižutérny kov
Spôsob výroby: maľovanie, vyrezávanie, korálkovanie





Krásne prevedenie, veľká spokojnosť
Slavomíra P.





Krásne , precízne vyhotovené náušničky :)
Eva N.





nadherne nausnice :) maximalna spokojnost
Ingrida M.





Krasne nausnice! Mela jsem je na svatbe a vypadaji nadherne na fotkach.
Veronika V.





Balík prišiel v celku rýchlo a dobre. Som veľmi spokojná
Alena M.