SAShE - slovenský handmade design.
P
Janka Chybová
Reaguje do 2 hodín

Keď nakupujete od kreatívnej duše, dostávate aj kus srdca, časť z duše, súkromný moment v jej živote, čas, ktorý vložila do niečoho, čomu verí a skutočne miluje, čosi, čo naozaj stálo za ten strach a pochybnosti, niečo, čo mení život na čosi živé. ♥♥

Milí naši priatelia a zákazníci už prijímame objednávky len na veci skladom aby ešte boli doručené do Vianoc, všetko ostatné je dostupné, ale bude vyrobené a dodané až po 7. januári 2019.

Ďakujeme Vám za priazeň v tomto roku a prajeme pokojné a krásne Vianoce a všetko dobré v novom roku, lásku, zdravie, prácu, ktorá Vás bude tešiť a nech sme k sebe dobrí. :O)
*************************************************************
Milí zákazníci, čítajte si prosím popisy k produktom, hlavne ak si objednávate produkty do ktorých sa zadávajú vaše údaje, píšte ich do poznámky k objednávke, všetky veci v tomto obchode aj vyrábam takže nie som stále pri PC. Pri produktoch je aj orientačná doba výroby. Ak výrobok bude potrebovať grafické úpravy, podľa zložitosti úprav môže mať predĺženú dobu dodania a môže byť účtovaný poplatok za spracovanie grafiky.