Žurnál+

Staré dobré leporelo

Nikola.Aronova70 predaných ks, 21 hodnotení

Nikola A. » Tvorba / 2021-02-23 17:00:01 /  3 komentáre / 13 lajkov

Nie nadarmo sa hovorí, že všetko zlé je na niečo dobré. Táto Corona doba donútila zastaviť sa aj mňa. Zrazu som si našla čas viac čítať, študovať a začala som ešte viac času tráviť v prírode. Nie že by som tam už aj tak netrávila dosť času, ale na čas strávený v kopcoch, na skalách, či na lyžiach, som celkom náročná :D

Pustila som sa do vecí, ktoré mi dlho ležali v šuflíku ako také nápady na "časy, keď bude čas". :) Jeden z nich, bolo leporelo pre deti. Trochu sa pozabudlo na túto detskú záležitosť, ktorú určite každý z nás v detstve vlastnil. Je to zvyčajne prvá "kniha", s ktorou dieťa prichádza do kontaktu. A že sú knihy pre deti veľmi dôležité, to ani nemusím hovoriť :)

 

 

Moje leporelo je krátky obrázkový príbeh o tom, ako sa jeden Opičiak pokúšal získať lásku Opice, a podarilo sa mu to pomocou jedného banánu. V ilustráciách je minimum textu, takže leporelo je vhodné aj pre tých najmenších ľudských tvorov :)

 

 

Je vyrobené z tvrdej lepenky a spájané knihárskym plátnom. Skladá sa z piatich dosiek, polepených autorskou ilustráciou vytlačenou na kvalitný papier. 

 

 

Takže toto je prvé leporelo s mojimi ilustráciami. Chystám samozrejme ďalšie nápady... Lákajú ma dinosaury, alebo chrobáky :) Takže, ak by ste mali nápad, aký motív by vaše dieťa potešilo na leporele, dajte mi vedieť do komentárov :)

Zatiaľ Vám prajem veľa lásky a hoci aj tej opičej, hlavne nech je úprimná :)

 

Komentáre

MrMrsWillow Určite leňochod :)

2021-02-18 09:50:32

Nikola.Aronova anooo lenochody su super :) dakujem

2021-02-18 11:06:141x

fullsewingleather Skvelé sú☺☺

2021-02-23 19:50:09
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Leporelo  - 13029963_Leporelo by Nikola.Aronova
 Páči sa 13 ľudom
33,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »