Domov » Nikka » Kolekcie
Kolekcie sú malé výbery, ktoré umožňujú zviditeľniť pekné Vecičky a zladiť ich tak, aby si medzi nimi našiel presne to, čo hľadáš. Outfity ti poradia čo s čím skombinovať, Série ti odporučia najlepšie kúsky z jednej Kategórie, Témy odporučia peknosti s podobnou tématikou a Solitéry jednoducho vytiahnu na svetlo 6 samostatných skvostov!

Kolekcie

90

Cesta lásky

"Niekedy to najlepšie, čo môžeš urobiť, je nemyslieť. Nedomnievať sa. Nepredstavovať si. Netrápiť sa. Len dýchať. A veriť, že všetko vyjde najlepšie, ako sa len dá." 7komentárov »
* * *
227

Keby tak ľudia...

Keby tak ľudia mali srdcia vtákov, stavali by si hniezda na jabloni. K oblakom leteli vysoko nad polia, videli zhora domy, zeme, rieky a štebotali o nich. Keby tak ľudia mali srdcia vtákov ospievali by každý les a úval a v jeden podvečer by potom pochopili, prečo je najkrajšia a najmäkšia tá pieseň, ktorú nikto nepočúva. Keby tak ľudia mali srdcia vtákov, boli by ako šípy vystrelené, ktoré sa lesknú v žiari slnečnej a žiadne nebo nie je vysoké dosť pre ne... /K. Bendová/ 57komentárov »
* * *
196

Či je teplo, či je mráz

Čas bielych zím ukrýva lásku v bielom páperí... ľahkú jak dym, aj keď jej dychu často neveríš, čas vľúdnych rán ten hreje lásku slnkom láskavým... keď vchádza k nám, keď sa raz u nás zastaví. Či je teplo, či je mráz, tá chvíľa vrúcnych slov zažína sa kdesi v nás iskierkou zázračnou. Či je teplo, či je mráz, ten vzácny čas si stráž, stráž ho stráž, kým ti dáva... to čo len láska máva... /Vlasta Brezovská/  43komentárov »
* * *
Stránka: 1 2 3 4 (celkovo 68)