Žurnál+

Teplo, vlny, palmy... ale ináč!

P
Nikili116 predaných ks, 44 hodnotení

Veronika P. » Tvorba / 2022-08-04 13:00:01 /  4 komentáre / 23 lajkov / 239x zobrazený

Čo si vybavíte pri slovách ako teplo, vlny, palmy...? Najčastejšia odpoveď bude asi dovolenka. Asi Vás sklamem, alebo aj nie :) 

Predstavujem Vám svoje najnovšie designové dekoračné obliečky, na ktoré presne sedia tieto pojmy a predsa nejde o letnú dovolenku pri mori! 

Teplo - vytvorené prírodnými materiálmi, na báze režnej bavlny s vysokou gramážou. Čo môže vyvolať krajší pocit tepla, ako kvalitná, naturálna a na dotyk príjemná látka, na ktorú si po dlhom dni alebo len tak pri leňošení skloníme hlavu?

 

 

Vlny - šumiace vlny na mori, tiché a nežné na hladine jazera, vlny na poliach vytvorené po žatve, vlny bielych oblakov na modrej oblohe, alebo vysokokvalitná digitálna potlač so vzorom vlniek na prírodnej látke. Moderný, nerušivý a zároveň efektný vzor. Nechajte sa teda pri pohľade na ne unášať na vlnách Vašej fantázie!

 

 

Palmy - Kto by ich nemiloval?! Pre nás typický znak exotiky. A tú si často radi vnášame do našich domovov. Že je to pre Vás príliš extravagantné? A čo poviete na príjemné prevedenie s motívom šedých listov na pieskovom podklade s jemným náznakom ich tieňov?

 

 

Pri fotení som sa tentokrát zamerala na možnosť využitia vankúšov ako doplnkovú dekoráciu interiéru. U nás sa zväčša stretneme s vankúšmi na posteli a gauči, teda ako funkčným doplnkom domácnosti, tak Vás možno inšpirujem na skrášlenie niektorej časti domu či bytu aj v takomto štýle.

 

 

 

 

Že to vyzerá príliš umelecky, alebo nákladne? Tak teda tajomstvo týchto "rekvizít" :)

Lavica s industriálno-rustikálnym vzhľadom - vyrobil ju môj zručný manžel. Z odpadu! Nohy lavice sú z odrezaných železných nájazdov, ktoré dostal a potreboval ich skrátiť. Drevo zachránené od susedov. Boli to trámy, ktoré nám darovali po zbúraní starej šopy.

 

 

 

Čierna kameninová váza s orientálnym motívom - nájdená na povale mojich rodičov. Pôvod neznámy, na dne však ostali zvyšky nálepky s nápisom "unique handicraft". Má už známky opotrebovania, to je však len pridáva na kráse.

 

 

 

 

Tkané vrecia a utierky - stará dobrá klasika. Taktiež poklady z povaly. Staré vrecia na múku a tkané utierky po prababke.

 

 

Prútená plážová taška - u nás slúži na hranie pre dcéru. Keď sa hrá na modelku, princeznú, ide na nákup hračkárskych potravín, či do nej na rýchlo schováva neporiadok, veď čo mamine oko nevidí, je teoreticky upratané, že? :)

 

 

Obyčajný neobyčajný konár a odkvitnuté ozdobné cesnaky zo záhrady.

 

 

Nebojte sa teda experimentovať a využiť staré dedičstvá či nájdené, darované veci a kombinovať ich s novými a modernými. Akými sú napr. tieto obliečky!

Mnoho iných drobností a dekorácií určite nájdete u šikovných výrobcov na Sashe! ;)

Viete si predstaviť podobný štýl u Vás doma?

Napíšte do komentára nejaký milý príbeh, historku, pocity z nájdenej alebo vyrobenej veci, ktorá Vám skrášľuje domácnosť :)

Komentáre

AdharaDecor Ja som našla po predošlých majiteľoch svojho dnešného domu množstvo harabúrd. Vrátane zaváraninových pohárov. Zaváraniny mám rada, ale robiť ich neviem, preto ma rodičia nahovárali, nech ich vyhodím. Nevyhodila som, teda, nie všetky. Z tých tvarovo a veľkostne súcejších sú teraz vďaka mne letné aj zimné svietničky (náhľad v mojej ponuke).

2022-07-31 20:25:491x

Nikili A že ich máte krásne!❤️

2022-07-31 20:31:161x

Unce.Upon.a.Time Krásne nafotené, upokojujúce farby, pohladenie po duši.:)

2022-08-05 18:57:161x

Nikili Ďakujem krásne :)

2022-08-05 19:31:32
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Designové dekoračné obliečky - "Vlnenie" - 14744847_Designové dekoračné obliečky - "Vlnenie" by Nikili
 Páči sa 45 ľudom
28,- €
 - Designové dekoračné obliečky - "Palm" - 14744865_Designové dekoračné obliečky - "Palm" by Nikili
 Páči sa 46 ľudom
28,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »