Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Karahutová

Žurnál+

Tvorivosť v žilách (aj v srdci)

Veronika K. » Tvorba / 2017-07-15 16:32:55 /  6 komentárov / 9 lajkov

Keď som bola malá, rodičia ma často viedli ku rôznym tvorivostiam. Kupovali mi rôzne kreatívne sady na šitie, či výrobu z papiera. Neskôr ma dokonca mamka prihlásila na kurz decoupage, či zdobenia medovníkov. Akční to rodičia, no ja som sa až tak nechytala. Až na tie medovníky, to ma aj vďaka hotelke bavilo veľmi. Každé Vianoce a občas aj Veľká noc boli voňavé a vyzdobené. Ostatné tvorivosti mi však zapadali prachom až do obdobia spred 5 rokov, odkedy ich neustále využívam bez akejkoľvek známky času. 

Postupne k nim popribúdalo veeľa vecí a vytvorila sa mi tak pomerne slušná základňa pre zhmotňovanie mojich nápadov. Celé to spôsobil môj priateľ, ktorý ma v Prešove zobral na jedno úžasné miesto. Rodinný kreatívny obchodík. Odvtedy tam spoločne zablúdime pravidelne a musím sa priznať, že niekedy si to už aj zakážeme :D

V tom období zo mňa začala kypieť akási skrytá, ale zato roky kvitnúca tvorivosť. Každému kamarátovi, či členovi rodiny som začala ručne vyrábať darčeky „na mieru“. Každé Vianoce, Veľkú noc a iné sezónne sviatky sme mali doma novú dekoráciu na dverách aj stoloch. Začala som sledovať rôzne domáce a zahraničné stránky, na ktorých som neustále nachádzala nové nápady a inšpiráciu. 

Postupne som tak vyskúšala množstvo techník. A musím priznať, že sa mi páčia všetky. Každá má svoje čaro, atmosféru, význam a príležitosť. Aj keď každú z nich som sa naučila sama a ovládam ich v podstate len amatérsky, stále ich najradšej kombinujem priamo na mieru. Či už ako spomínaný darček pre blízkeho človeka, alebo ako dekoráciu do bytu, či na záhradu. 

Základom môjho myslenia a tvorenia, je predovšetkým nerobiť veci len tak, aby boli, ale vždy robiť veci premyslene a spraviť niečo navyše. Dúfam, že Vám prostredníctvom úžasného projektu sashe.sk postupne ukážem, čo je vo mne a že si v mojom priJemnom obchodíku nájdete vecičku pre seba alebo svojich blízkych. 

Komentáre

MirianaOli Super žurnálik, príjemne pohodovo napísaný. Už sa teším na krásne "priJemne" príjemné vecičky:)

2017-07-15 21:00:14

Nieco.ine Ďakujem krásne :) už čoskoro pribudnú ;)

2017-07-15 21:38:41

elgrav Pekne napísané ;-)

2017-07-15 21:56:26

Nieco.ine Ďakujem veľmi pekne :-) onedlho budú aj ďalšie :-)

2017-07-16 09:18:30

soul.LIGHT Veľmi príjemné čítanie. A tak trochu sa v ňom vidím. Tiež ma bavia viaceré techniky ci materialy. Tieto tvorivé chvíle sú na nezaplatenie!

2017-07-16 14:21:03

Nieco.ine Ďakujem krásne :) to som rada, že v tom nie som sama :D ale musím uznať, že v obchodíku máte krásne vecičky :)

2017-07-16 18:23:28

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Nieco.ine
Nieco.ine
18 predaných ks, 16 hodnotení

Niečo iné prináša lásku k drevu prebrúsenú a prepálenú do produktov, ktoré Ťa budú sprevádzať pri tých naj chvíľach.Či už si knihomoľ, alebo sa v noci nevyspíš pre svoju mini verziu, chystáš sa svadbovať alebo len chceš niečo iné pekné na domov...

Informácie


Pôvodné meno priJemne

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte