Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Karahutová

Žurnál+

Tipy na darčeky z dielne Niečo iné

Veronika K. » Nové výrobky / 2021-12-12 16:44:05 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Ak patríte ku oneskorencom, ktorí ešte nemajú nakúpené darčeky, pripravili sme si pre vás niekoľko tipov z našej dielne. V prvom rade by sme vám však chceli povedať, aby ste určite nekupovali niečo, čo sa páči predovšetkým vám. Pri výbere darčeka určite myslite primárne na toho, komu ten darček poputuje a predovšetkým pri kom ten darček aj dlhodobo zostane. Naše tipy sme rozdelili do skupín podľa obdarovaného, tak poďme na to :-)

1. Ak hľadáte niečo iné pre detičky, vyrobili sme pre vás tento vešiačik s ručne vypaľovaným detským motívom. Tento vešiačik je jedinečný a iný v tomto tvare už vyrábať nebudeme.


2. Niečo iné by sa u nás našlo aj pre bábätká. Okrem aktuálnych tabuliek Moje prvé Vianoce máme k dispozícii aj tabuľky pre novorodencov, tabuľky s mesačnými míľnikmi, ale aj tabuľky pre ironické mamky, či také, ktorými oznámite pohlavie očakávaného dieťatka.3. Ak hľadáte niečo iné a hlavne praktické pre gazdinky, ste na správnom mieste. S týmito označenými vareškami to už nikto nedomieša. A vďaka poriadku v receptoch v novom zakladači sa bude určite v kuchyni páčiť každému.

4. Niečo iné máme aj pre dobrodruhov a milovníkov hôr. Kriváň v našom minimalistickom podaní sa hodí do tradičného, ale aj moderného domova, či kancelárie.


5. Každú tvorivú dušu by určite niečo iné potešilo. Malý, praktický, taký akurát do kabelky či pánskej brašny. Nezavadzia, poslúži a poteší aj oko. Na zapísanie hlbokých myšlienok, či strelených nápadov, ktoré prepracované môžu neskôr poputovať do dreveného zakladača s ručne vypaľovaným motívom slnečníc. Ten sa hodí do kancelárie, izby, obývačky ale aj do kuchyne.


6. Ak hľadáte niečo univerzálnejšie “pre každého”, máme pre vás sériu drevených záložiek. Nájdete u nás rôzne dizajny s kresťanskou, hrdinskou, knihomoľskou, či ľudovou tematikou.

Tak čo poviete? Vybrali ste si? Ak sa vám niečo zapáčilo, no chceli by ste niečo zmeniť, upraviť, prípadne máte predstavu o vlastnom dizajne, neváhajte nám napísať - veríme, že spoločne vymyslíme Niečo iné a že to ešte aj stihneme do Vianoc. Nech sú už tieto Vianoce iné. Osobnejšie. Udržateľnejšie. Lokálnejšie. Minimalistickejšie.

Majte krásny adventný čas.

Veronika a Miro 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Nieco.ine
Nieco.ine
19 predaných ks, 16 hodnotení

Niečo iné prináša lásku k drevu prebrúsenú a prepálenú do produktov, ktoré Ťa budú sprevádzať pri tých naj chvíľach.Či už si knihomoľ, alebo sa v noci nevyspíš pre svoju mini verziu, chystáš sa svadbovať alebo len chceš niečo iné pekné na domov...

Informácie


Pôvodné meno priJemne

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Drevená záložka - Prstene moci - 13658986_Drevená záložka - Prstene moci by Nieco.ine
 Páči sa 6 ľudom
5 €
 - Dnes mám jeden rok - 13858578_Dnes mám jeden rok by Nieco.ine
 Páči sa 4 ľudom
6 €
 - Papám, kakám, spím... - 13858616_Papám, kakám, spím... by Nieco.ine
 Páči sa 3 ľudom
7 €
 - Kriváň - 14717371_Kriváň by Nieco.ine
 Páči sa 4 ľudom
10 €
 - Moje prvé Vianoce - Vetvičky - 14067615_Moje prvé Vianoce - Vetvičky by Nieco.ine
 Páči sa 3 ľudom
8 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »