Domov » Žurnál+ » Autor: Veronika Karahutová

Žurnál+

Ako sme sa pripravovali na naše prvé trhy

Veronika K. » Pozvánky a Reportáže / 2021-10-26 23:37:39 /  2 komentáre / 17 lajkov

Tak jedným slovom by sme to asi zhodnotili, že to bol ZÁZRAK.

Ešte v lete sme sa boli ako účastníci pozrieť na MAME markete v Košiciach. A keď avízovali, že idú robiť jesenný, ani vo sne by mi nenapadlo, že tam pôjdeme tento krát ako predajcovia. Jeden večer som si zo srandy pozrela cenník za predajné miesto a z ešte väčšej srandy som sa Mira spýtala, že koľko by sme tam museli predať záložiek, aby sa nám to vrátilo. No uznajte s dvomi malými deťmi (jeden dvojročný a druhý polročný) sa trepať v nepredvídateľnom jesennom počasí s ešte “nerozbehnutou” značkou (ktorej hlavná myšlienka je robiť veci na mieru) na predajný trh, je tak trošku “cez”.


No ako to už u nás býva zvykom, ani jednému z nás to nedalo a stále sme nad tým rozmýšľali. Až nám to prišlo ako úplne super nápad a predajné miesto sme si objednali. Kupovali sme ho s tým, že máme 4 týždne, aby sme niečo vytvorili, niečo čo ľuďom ukáže našu prácu, no predovšetkým niečo, čo ľudí inšpiruje ku vlastným nápadom, ktoré im my s láskou zrealizujeme.


Ako to ale reálne vyzerá pri dvoch malých deťoch? Všetko sme vyrobili za posledných 5 dní pred trhom. Ale musíme sa vám priznať. Ísť takto spontánne predávať na handmade trhy bolo úplne skvelé rozhodnutie. Na jednej strane to bola veľká improvizácia, no na strane druhej to bola pre nás veľmi dobrá skúsenosť, ktorú sme ani raz neľutovali.

Byť zrazu na druhej strane stánku je skutočne veľmi príjemný pocit. Aj keby sme nič nepredali (čo sa našťastie nestalo) bolo super mať možnosť takto odprezentovať svoju tvorbu, svoje srdce. Aj vďaka Mirovmu obchodnému duchu sa u nás ľudia zastavovali a venovali nám nie len krásne úsmevy ale aj pekné a povzbudivé slová. Takže MAME market ďakujeme, tešíme sa na ďalší dizajnový handmade trh v Košiciach.

PS: Jediná vec, čo nás mrzí je, že sme s tými našimi dvomi drobcami nestihli ísť popozerať ostatných tvorcov. Na tomto musíme nabudúce naozaj popracovať.

Komentáre

Krstiny Úspešné predávanie prajeme.

2021-10-27 11:14:19

Nieco.ine Jeeej ❤️ Ďakujeme krásne :)

2021-10-27 21:19:20

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Nieco.ine
Nieco.ine
18 predaných ks, 16 hodnotení

Niečo iné prináša lásku k drevu prebrúsenú a prepálenú do produktov, ktoré Ťa budú sprevádzať pri tých naj chvíľach.Či už si knihomoľ, alebo sa v noci nevyspíš pre svoju mini verziu, chystáš sa svadbovať alebo len chceš niečo iné pekné na domov...

Informácie


Pôvodné meno priJemne

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte