Domov » Žurnál+ » Autor: Nikola Mečárová

Žurnál+

Mašľa na uchytenie gumičiek z rúška a nie len to...

Nikola M. » Tvorba / 2020-05-08 07:00:01 /  1 komentár / 13 lajkov

Rúška sa stali našou každodennou rutinou. Prinútila nás situácia, ktorá práve nastala, ktorú zvládame tak statočne a s rešpektom, že nám to závidia aj iné krajiny. Nosíme rúška všade a stále a ešte dlhú dobu aj budeme. Chránia nás a sú veľkými pomocníkmi, ale niekedy prinášajú aj nepríjemnosti po celom dni.

Priznajme si, že každý z nás má už dosť bolesti, odstávania uší či neustáleho naprávania pri padaní... Preto sme sa snažili vymyslieť niečo, čo je aj estetické, ale aj efektné a využitie si to nájde aj neskôr.

 

 

Ušili sme preto ľudová mašľu, ktorú si môžete prichytiť pomocou sponky na vláskoch, doplnenú o stužku s úchytmi na gumičky z rúšok, ktoré Vás zbavia večne boľavých uší či nepeknému odstávaniu, ktoré sú zaručené po celom dni s rúškom :)

Neskôr, keď všetko toto skončí, môžete mašľu využiť ako doplnok do vlasov alebo ako mašľu ku košeliam či pekný doplnok na kočíku.

Využitiu sa medze nekladú :)

 

 

Nájdete ich v štyroch rôznych farbách. Verím, že si pomedzi nimi nájdete každá tie vaše, ale ak by ste mali záujem o jednofarebné alebo menšie, neváhajte napísať.

https://www.sashe.sk/NiCoCo/detail/masla-na-uchytenie-gumiciek-z-ruska-a-nie-len-to

Komentáre

MacrameMarika Šikovný nápad

2020-05-08 12:17:17

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »