Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Hromádkova

Žurnál+

Jar jedna nerozjarená!

Zuzana H. » Tvorba / 2018-04-03 07:00:01 /  2 komentáre / 20 lajkov / 273x zobrazený

Vybehla na mňa v niektorom z posledných dní spomienka sociálnej siete na predniekoľkoročný apríl. Dobre si pamätám, ako sme intenzívne a každý sebe vlastnými spôsobmi bojovali proti nekončiacej zime... Ja napríklad prudko červenými jarnými topánkami z brúsenej kože (https://www.sashe.sk/Nemerajasi/journal/tichy-protest-).

...nakoniec tento boj zvádzame každoročne všetci tí, ktorí nie sme intenzívnymi milovníkmi snehových aktivít. Väčšinou začíname už v marci, pretože vždy v tomto čase príde pár dní, ktoré nás naplnia planou, predsa však ťažko opúšťajúcou sa nádejou. Darmo meteorológovia denne prispievajú k podkopávaniu nádeje rečami o posledných respektíve neposledných slovách zimy... jedným uchom dnu, druhým von... veziem sa znova na tomto móde už takmer mesiac, zvádzam svoj osobný boj s rannými námrazami, pančuchy som zaletnila, aby boli v nasledujúcej zimnej sezóne atraktívne a všeobecne pretŕčam sa na vzduchu pomerne naľahko... takže príde... aj vtedy prišla, len čo som tie červenie pantofle v čľapkanici pokrstila...

Topánky už pošli, jari prešli medzitým štyri či päť a ja som ešte stále v tejto sashe komunite... občas aktívnejšia, občas menej, podľa času a chuti. A mala som nedávno chuť aj čas, takže kto by chcel jar lákať spolu s deťmi, napríklad v tenších čiapkach, ja také mám:

Komentáre

MirianaOli Milý žurnálik a čiapočky sú krásne o to viac, že dievčatko ich prezentuje s rozžiarenými očkami a s radosťou:)

2018-04-04 09:33:51

Nemerajasi Ďakujem :)

2018-04-04 21:11:43

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Nemerajasi
Nemerajasi
385 predaných ks, 259 hodnotení

Povedzme si otvorene ... bez merania by to samozrejme nešlo ... "Nemeraj&Ši" je teda len nostalgickou spomienkou na prvé kúsky z mojej dielne ... teraz meriam a tak šijem ... niekedy meriam ako sa v prísloví vraví, ba niekedy i viackrát ...

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Detská čiapka  - 9861206_Detská čiapka by Nemerajasi
 Páči sa 13 ľudom
9,50 €
 - Detská čiapka  - 9861232_Detská čiapka by Nemerajasi
 Páči sa 8 ľudom
9,50 €
 - Detská čiapka - 9270720_Detská čiapka by Nemerajasi
 Páči sa 7 ľudom
9,50 €
 - Detská čiapka - 9270770_Detská čiapka by Nemerajasi
 Páči sa 15 ľudom
9,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »