Domov » Žurnál+ » Autor: Nikola Kučerová

Žurnál+

Novinka: Svadobný plánovač

Nikola K. » Tvorba / 2018-02-12 17:00:02 /  Pridaj komentár / 17 lajkov

Milé nevesty! Navrhla som pre vás svadobný plánovač, ktorý verím, že bude vaším pomocníkom pri plánovaní vášho veľkého dňa. Ja som mala svoju vysnívanú svadbu 2 roky dozadu, a preto som svoje skúsenosti a veci, ktoré využijete pri plánovaní, zhrnula do tohto plánovača. 

Hlavným cieľom tohto plánovača je, aby ste mali všetky kontakty, myšlienky, inšpirácie a túžby na jednom mieste. Už nemusíte mať v počítači uložených niekoľko záložiek a v diári mať polepených veľa papierikov s odkazmi. :-) 

Plánovač obsahuje 73 strán/35 listov. V plánovači napríklad nájdete mesačný kalendár, zoznam hostí, môžete si s ním rozvrhnúť a načrtnúť zasadací poriadok, naplánovať menu, koláče, svadobnú tortu, svadobné tlačoviny a veľa, veľa iného. Do vnútra si môžete lepiť rôzne inšpiratívne obrázky, aby ste mali lepšiu predstavu o vašom svadobnom dni. Svadobný plánovač nie je odatovaný, takže s plánovaním môžete začať kedykoľvek. Tu môžete nazrieť do vnútra svadobného plánovača:

Svadobný plánovač vám príde zabalený v darčekovom balení, takže je to tiež skvelý darček pre svoju sestru, kamarátku alebo dcéru. 

A ešte mám pre vás niečo pripravené. :-) Neodmysliteľnou súčasťou svadby sú tiež svadobné oznámenia, a preto by som vám chcela ukázať nové oznámenia, ktoré som ladila do prírodného štýlu. Svadobné oznámenia sú ručne maľované vodovými farbami. 

Na záver by som vám chcela zaželať pekný deň a milé nevesty, ak nás v tomto roku čaká spolupráca, tak sa už vopred na ňu teším. ♥

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Ndizajn
Ndizajn
1521 predaných ks, 643 hodnotení

Vitajte v našej galérii. Voláme sa Nikola a Natália a sme sestry. V našom obchodíku nájdete množstvo drevených dekorácii a papierových výrobkov.

Milí zakázníci, ak potrebujete výrobky (aj tie skladom) doručiť do konkrétneho dátumu, tak sa prosím vopred informujte o dobe dodania prostredníctvom správy. Ďakujeme a tešíme sa na vaše objednávky. ♥

Minimálny odber svadobných oznámení je 20ks.


Pôvodné meno deliciousdame

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Svadobné oznámenie - "Zelený venček" - 9055768_Svadobné oznámenie - "Zelený venček" by Ndizajn
 Páči sa 16 ľudom
1,15 €
 - Svadobné oznámenie - "Rozkvitnuté" - 9055917_Svadobné oznámenie - "Rozkvitnuté" by Ndizajn
 Páči sa 15 ľudom
1,15 €
 - Svadobné oznámenie - "Geometria" - 9056489_Svadobné oznámenie - "Geometria" by Ndizajn
 Páči sa 21 ľudom
1,15 €
 - Svadobný plánovač "navždy" + nálepky - 12198211_Svadobný plánovač "navždy" + nálepky by Ndizajn
 2 komentárov
 Páči sa 74 ľudom
18,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »