Domov » Žurnál+ » Autor: Dáša Budajová

Žurnál+

Sponky a či pukačky - ozdobujú hlavičky

Dáša B. » Nové výrobky / 2021-04-30 17:09:15 /  Pridaj komentár / 3 lajky

Nejedno dievčatko sa chce parádiť ako svoja mamka. 

Mamky si môžu lakovať nechty, farbiť vlasy, nosiť veľké náušnice, rúž či podpätky...no taká dcérka nemá toľko možností :). 

Dievčatkám však často padnú do oka ozdoby do vlasov, ktoré sú pre ne ideálne. Dnes je na trhu množstvo všelijakých ozdôb pre malé či väčšie slečny, no klasická pukačka je zaručená istota, že vlásky ostanú na mieste a nepôjdu napríklad do očí. 

Veľmi často sa mi stáva, že si mamka vyberá náušničky a dcérka pokukáva práve po pukačkách. 

Rozhodla som sa preto ušiť špeciálne sponky práve pre malé parádnice - zvieratkovú sériu. Každá sponka je jedinečná, s iným zvieratkom či šujtášovou ozdobou. 

Zvieratiek je mnoho na výber, určite si každá slečna vyberie to svoje obľúbené. 

Šujtášová technika ponúka veľa možností a preto sú dostupné nielen zvieratká, ale aj mnohé iné kamienky, tvary a farby sponiek. Verím, že sa zápáčia nielen malým, ale aj veľkým parádniciam - mamičkám. 

Tu je výber pukačiek, ktoré si doteraz našli svoje majiteľky, alebo ešte len čakajú na tú svoju. 

No a keby sa mamičky chceli ozdobiť sponkou, no preferujú pinetky... som vám k dispozícii, stačí si vybrať farbu, tvar a sú na svete. Dokonca si ich môžete doladiť k iným doplnkom - náušniciam, prstienku, náramku či hrebienku. 

Ak vás sponky zaujali a nevybrali ste si z mojej aktuálnej ponuky, neváhajte mi napísať, možností je nespočetne, vyberieme pre vás tie pravé. 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
Nausky.od.Dasky
Nausky.od.Dasky
241 predaných ks, 112 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Vitajte v tvorivom svete u Dášky. Náušky od Dášky sú ručne šité náušnice a náhrdelníky technikou soutache, do výroby ktorých vkladám vždy kus seba a snažím sa, aby sa ostatným zapáčili aspoň tak ako mne.

Náušnice vyrábam aj na objednávku.

Milé zákazníčky,
pri náušničkách, ktoré mám v galérii na objednávku, sa môže stať, že nebudú presne identické ako pôvodné, nakoľko je možné, že pôvodný materiál už nemám dostupný. Viem urobiť náušničky s malou zmenou, ktorá je často nepodstatná a nezmení dojem ani charakter náušníc.
Prosím Vás ak máte záujem o totožné náušničky, presvedčte sa u mňa preto vopred, či je to možné :). Ďakujem za porozumenie.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Šujtášová sponka - 10711115_Šujtášová sponka by Nausky.od.Dasky
 Páči sa 13 ľudom
9,50 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte