Domov » Žurnál+ » Autor: Nikola Hudecová

Žurnál+

Vitaj!

Nikola H. » Tvorba / 2020-09-10 12:57:10 /  Pridaj komentár / 15 lajkov

Milý čitateľ/čitateľka! 

Keďže asi neviete kto vlastne toto píše, mali by sme sa vám na úvod predstaviť. V našej tvorivej dielničke sme dve - Nika a Sima a obe navštevujeme vysokú školu.

Vítame ťa teda v našom prvom žurnáli. Rozhodli sme sa napísať sem niečo o nás a našej tvorbe a trošku vám tak priblížiť prečo robíme práve to, čo robíme.

Naša tvorba sa začala práve ,,skladaním kníh” (odbornejšie technikou bookfolding). Jednoducho povedané, je to zúžitkovanie vyradených kníh, ktoré by už aj tak nikto nečítal. A tak sme sa rozhodli vdýchnuť im nový život. Kým taká kniha s požadovaným motívom uzrie svetlo sveta, prejde si istými zmenami, ktoré sú síce pracné, ale hotový výsledok stojí naozaj za to. Možno sa pýtate, prečo to robíme. Odpoveď je úplne prostá. Veľmi nás to baví, a preto sa snažíme neustále hľadať a vytvárať nové motívy, ktorými by sme potešili vás, našich priaznivcov. 

Po čase sme zistili, že šitie a vyšívanie nás tiež veľmi zaujalo, a tak sme sa rozhodli našu tvorbu rozšíriť a obohatiť. Ide o látkové obaly nie len na knihy, ale aj zápisníky, diáre, zošity či plánovače. Myšlienka šiť takéto obaly sa nám zapáčila najmä z toho dôvodu, že je to kreatívny spôsob, ako oživiť vaše knihy či zošity a prináša vám taktiež ekologickejšiu možnosť, ako si chrániť vašich papierových sprievodníkov. V ponuke nájdete u nás samostatné obaly, ale aj obaly spolu so zápisníkom. Ak zistíte, že rozmer niektorého z obalov nevyhovuje vašim potrebám, nemusíte sa báť nám napísať, pretože radi ušijeme obal na mieru podľa vašich predstáv. Ako hovorí naše motto, TVORÍME S LÁSKOU.❤️

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »