Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Kmoskova

Žurnál+

Výnimočné nohavice pre výnimočných

Jana K. » Tvorba / 2018-11-03 19:39:46 /  Pridaj komentár / 8 lajkov

Výnimočné nohavice pre výnimočných.. 

..alebo ich kľudne nazvime nohavice so špeciálnym poslaním. Náš Bob ich má na sebe každý deň a veľmi sa im teší. Pomáhajú mu fungovať tak, aby ste si nič nevšimli. Že je trošku iný, výnimočný. Bob si potrebuje 4x denne pichať inzulín, má diabetes. 

Diabetes je s nami tri mesiace, v lete to celkom šlo, kraťase, krátke rukávy.. a miesto na ihlu sa našlo ľahko. Schladilo sa a odrazu sme riešili nie úplne príjemné situácie na verejnosti. Zistili sme, že nič podobné tu neexistuje ako gate so "skratkou ku koži", ktoré výnimočným dobre poslúžia. 

Nohavice od NovaStory majú skryté zapínanie na stehnách i vzadu, vďaka ktorému môžeme inzulín aplikovať veľmi ľahko. Stačí rozopnúť zips a netreba sťahovať nohavice v reštaurácii, škole/škôlke, v aute.. čo nie je ani kultúrne a ani príjemné.

Našťastie detských diabetikov nie je veľa, takže hlavne sme sa chceli pochváliť radosťou z nich. Ak by sa ale predsalen našiel niekto, komu by sa tieto nohavice zišli, napríklad aj pre účely očkovania.. rada by som, aby ste vedeli, ze naše nohavice sú:

  • Originálne: 

Strih sme doladovali tak, aby vyhovoval potrebám diabetikov. Sú navrhnuté s láskou a nadšením pre dobrú vec. Ak poslúžia aj niekomu ďalšiemu, budeme šťastní.

 

  • Pohodlné a štýlové:

Sú vyhotovené z kvalitnej teplákoviny, doplnené o moderné detaily – vačky z lesklého úpletu, či farebné prešívanie, skryté zipsy.

  • Funkčné:

Majú po oboch stranách skryté zipsy a vzadu tiež. Navyše rastú spolu s nositeľom, dolu sú vyhnuté a zabezpečujú rezervu + 8 cm.

 

  • Určené pre nové veselé príbehy detí

 

Nové príbehy - od  toho pochádza náš názov NovaStory, aj náš Bob sa môže cítiť komfortne a mať tak šancu zažívať veselé nové príbehy bežných detí.

 

A pre tých, ktorý máte čas čítať aj ďalej..

Diabetes je vážne ochorenie, ktoré si vyžaduje 24hodinový dohľad, ale v dnešnej dobe sa dá slušne zvládať. Praje tomu hlavne technika, aplikácie v telefóne, ale je nevyhnutná disciplína, režim a kvalitná strava. Detičiek s týmto ochorením našťastie nie je veľa a ak čítate tieto riadky, s najväčšou pravdepodobnosťou môžete byť kľudný, vašu štatistiku – pravdepodobnosť choroby, sme vyčerpali za vás :) Ak ale poznáte niekoho, kto s týmto ochorením funguje, kľudne mu o nás povedzte. Sme NovaStory a snažíme sa naším oblečením prinášať „nové a hravé príbehy“ pre detičky a po najnovšom aj vychytávky pre deti s diabetom. Aktuálne Nohavice so skrytým zapínaním a na ďalších sa s nadšením pracuje. :)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

NOVASTORY
NOVASTORY
Reaguje do 2 hodín

Vitajte v NovaStory, obchodíku s hravým oblečením pre detičky i mamičky.

Tričká pre superhrdinov, šaty s vlečkou, dizajnové tuniky či šaty..aké príbehy v nich zažijú vaše deti.. a vy spolu s nimi? :)

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Nohavice pre výnimočných - čierne - 10062615_Nohavice pre výnimočných - čierne by NOVASTORY
 Páči sa 5 ľudom
39 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte