Domov » Žurnál+ » Autor: Michaela Danková

Žurnál+

OwnRules nová streetová kolekcia pre detičky :)

Michaela D. » Tvorba / 2019-03-23 17:00:01 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

Pekný deň všetkým,

týchto pár riadkov chceme venovať predstaveniu našej najnovšej ucelenej kolekcie pre detičky "OwnRules". Alebo v jednoduchosti povedené tomu, že ak máte odhodlanie, naozaj sa dá všetko :)

Moonrise značku založila mamina dvoch detí, áno, ako napovedá logo, narodili sa naraz, sú to dvojičky a k tomu jednovaječné :) Ak ste niekedy hľadali v obchodoch vecičky pre vaše deti, z ktorých by mali na tom istom mieste dve rovnaké veľkosti, tak určite viete, že toto je niekedy až nadľudská misia :) Ak vám ešte k tomu aj záleží na kvalitnej látke a strihu, výber sa veľmi prudko zužuje...Väčšina značiek vzniká z dôvodu nenaplnenej potreby a práve toto bol dôvod, prečo vzniklo Moonrise!

Za tých pár rokov ako rástli naše detičky, sme si aj my prešli istým prerodom. Na začiatku boli našou vlajkovou loďou roztomilé zvieratkové vzory, ktoré naše deti jednoducho milovali :) Jedného dňa sa ale už aj naši "chlapi" začali zaujímať o to, čo im chceme obliekať. Začalo sa obdobie, mama ja chcem radšej to a tamto a my sme zistili, že už by to chcelo zmenu, jednoducho vytvoriť niečo šmrncovné aj pre staršie detičky. Lebo tie naše si to už žiadajú a Moonrise vznikol predsa vďaka nim :)

A tak sme spojili kreatívne hlavy dokopy s našimi kamarátmi z OwnRules a vznikla najnovšia, s podtitulom streetová kolekcia, ktorú Vám týmto chceme predstaviť :)

Prvýkrát sme vytvorili ucelenú kolekciu, kde nájdete mikiny, tričká, tepláčiky, čiapočky a šaty a to všetko v rôznych farebných vyhotoveniach - od žltej, ružovej, čiernej, khaki až po škoricovú farbu :)

Naši chalani sa už ale nevedia dočkať, ako to oni nazývajú "superských" šiltoviek, ktoré sú v našej ponuke úplnou novinkou.

Zatiaľ Vám prinášame aspoň malú ochutnávku prvých vecičiek, ktoré sú už dostupné na našom profile, viac foto už čoskoro...

A takto to celé vznikalo...

Priatelia, dúfame, že sa Vám a Vašim detičkám kolekcia bude páčiť :)

P.S.: Na foto môžte vidieť našich chalanov, ktorí to celé spískali :)

Váš Moonrise - Miška a Nika

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Šaty OwnRules pink - 10487437_Šaty OwnRules pink by MoonriseFashion
 Páči sa 15 ľudom
15,40 €
 - Tepláčiky OwnRules black - 10511324_Tepláčiky OwnRules black by MoonriseFashion
 Páči sa 4 ľudom
3,90 €
 - Detská mikina - OwnRules yellow - 10532538_Detská mikina - OwnRules yellow by MoonriseFashion
 2 komentárov
 Páči sa 16 ľudom
15,40 €
 - Detská čiapka OwnRules khaki - 10539999_Detská čiapka OwnRules khaki by MoonriseFashion
 Páči sa 8 ľudom
7 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »