Domov » Žurnál+ » Autor: Elena Krátka

Žurnál+

Dobré aj zlé správy z Modrej púpavy...

Elena K. » Osobné Blogy / 2022-02-11 03:35:22 /  4 komentáre / 13 lajkov

Aj keď nie som rada poslom zlých správ, jedna taká tu je. Ešte do Valentína bude Modrá púpava za pôvodné ceny, no potom...

Situácia na trhu prírodných surovín, inflácia, rastúce ceny energií... to všetko nás núti prikročiť k zvyšovaniu cien. Aj keď sme v Púpave tento krok odkladali čo najdlhšie, neustáli by sme to ako značka, ak by sme k nemu nepristúpili.
 


Dočasnou dobrou správou je aspoň to, že ešte chvíľku – do Valentína (14.2. do polnoci) – držíme pre vás ceny našich výrobkov na aktuálnej úrovni.
Ak ste si teda chceli v blízkej dobe u nás niečo kúpiť, urobte to teraz! Neodkladajte to na 2. polovicu februára – to už budeme drahší...

Máme vás radi a najšťastnejší by sme boli, keby sme zostali rovnako cenovo prístupní pre všetkých našich priaznivcov aj po februárovom zvýšení cien. Nové ceny sme sa (ako vždy) snažili nastaviť férovo, nejde nám o premrštené marže pre nás, dokonca ani o drahé kampane, kde je investícia do reklamy často mnohokrát vyššia, ako náklady na samotnú výrobu.

(áno, už sme sa stretli aj s tým, že s nami marketingová agentúra odmietla spoluprácu, kým si vraj dostatočne nenavýšime maržu – aby sme ich mali z čoho platiť /!/ ...toto však nie je náš štýl – radšej zostaneme pri svojpomocnej propagácii a sústredíme sa na to, aby boli naše výrobky samé o sebe tou najlepšou reklamou)
 


Ide nám o to, aby sme si mohli poctivo robiť svoju prácu, nešetriť na surovinách a aby sme udržali a mohli ďalej rozvíjať to, čo (aj spolu s vami a vďaka vám ♥) už skoro 10 rokov budujeme.

Ak si stihnete do 14. februára nakúpiť našu kozmetiku výhodnejšie, budeme sa tešiť s vami. Keď s nami zostanete aj po zvýšení cien, budeme si to vážiť a tešiť sa ešte viac!


Nech je rok 2022 pre vás aj pre nás lepší ako všetky predchádzajúce roky!
S láskou a úctou za Modrú púpavu,
Vaša Eňa.

Komentáre

Jarka_Papuckovo Ja verím že to ľudí neodradí a za kvalitné slovenské produkty si radi priplatia. Koniec koncov všetko pôjde hore respektíve už išlo aj dovoz aj domáce produkty. Držím palce :-)

2022-02-11 14:45:501x

ModraPupava @Jarka_Papuckovo ďakujem krásne! Veru, dúfame aj my, že to tak bude.

2022-02-11 15:10:55

imageB Držím palce.

2022-02-12 09:33:451x

indi ahojte dnes som si objednala a verím vo Vás. Snažím sa kupovať výrobky, na ktoré sa môžem spoľahnúť, že mi neublížia svojim chemickým zložením. A preto som rada za Vás, ktorí ich vyrábate poctivo. Želám všetko dobré a teším sa na Vaše výrobky.

2022-06-14 12:28:41

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
ModraPupava
ModraPupava
6669 predaných ks, 2040 hodnotení

Poctivá prírodná kozmetika vyrábaná v súlade s filozofiou Nenáhlivej krásy - s rešpektom k zdraviu, prírode a prirodzenosti.
Vychutnajte si starostlivosť o seba s Modrou púpavou a ROZKVITNITE DO KRÁSY :)

Výrobky posielam kuriérom (123 Kuriér) /cez Zásielkovňu najneskôr do 3 pracovných dní od prijatia platby.
Poštovné do zahraničia dohodnite, prosím, so mnou cez správu.
Ďakujem, Eňa.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »