Domov » Žurnál+ » Autor: Kornélia Cserepesová

Žurnál+

Naše obľúbené hrejivé deky opäť v ponuke :-)

Kornélia C. » Tvorba / 2023-10-11 13:00:02 /  Pridaj komentár / 9 lajkov

Slniečko je už akési zubaté, zo skríň vyťahujeme teplejšie oblečenie aj topánky. Doma sa už objavujú teplé deky, sviečky a pijeme horúci čaj. Jeseň je čo nevidieť za dverami a my vám opäť prinášame naše teplé, hebučké prikrývky pre najmenších. Minulý rok zožali taký úspech, že sme ich nestíhali šiť. Tento rok sme sa pousilovali a mysleli dopredu, preto bude na deky kratšia dodacia doba ako vlani. Budeme sa snažiť ich mať vždy pár kusov aj skladom, aby sme ich mohli odoslať obratom.

Tí, ktorí naše deky už poznáte, viete aké sú hebučké, ľahučké a pritom hrajivé a príjemné na dotyk. Každý si ich okamžite zamiluje. Prikrývky sú vhodné do kočíka, aj na doma či do auta. Samozrejme sú to deky vhodné na jeseň a zimu, pretože ich materiálové zloženie zabezpečuje, aby boli neuveriteľne hrejivé.

Odporúčame ich všetkým mamičkám s jesenným či zimným termínom pôrodu. Využijete ich naozaj všestranne, lebo môžu poslúžiť nielen ako deky, ale aj ako hracia podložka, pretože sú krásne nadýchané a hrubé, no napriek tomu poddajné a mäkké. Vaše bábätko sa v nej bude cítiť ako v obláčiku.

Rozmer diek je klasicky 90x70 cm, sú teda vhodné do postieľky aj do kočíka. Originalitu im pridáva aj wafflová bavlnená látka, ktorá je krásne štruktúrovaná a týmto deka získava ozaj luxusný nádych. Ak máte radi mäkké, hrejivé veci, alebo by ste nimi radi spravili radosť novopečenej mamičke, neváhajte.

Prikrývky zožali minulý rok obrovský úspech aj mimo Sashe a sme veľmi radi, že je o ne tak veľký záujem. Veľmi nás teší, že sa vám páčia. Ušité kusy sa rozpredali ako teplé rožky a nestíhali sme dopĺňať zásoby. Deky šijeme priebežne a neustále dopĺňame skladové zásoby, aby ste nemuseli čakať a mali ste ich doma čím skôr.

Prikrývky ponúkame v rôznych farbách, ako sú horčicová, jeans, bledomodrá, sivá, mint, ružová a obľúbená staroružová.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

MinkyBee
MinkyBee
401 predaných ks, 148 hodnotení

Ahoj, vítam vás v mojej galérii.
Venujem sa šitiu pre najmenšie detičky a novorodencov. Šijem hniezda pre novorovdencov, detské deky, hračky a iný bytový textil. Snažím sa vyčariť na detských tváričkách úsmev a rovnako prispieť ku spokojnosti mami

Štandardná doba výroby jednotlivých produktov na objednávku je 15-20 pracovných dní, cez víkendy nepracujeme. Táto doba môže byť kratšia, v závislosti od množstva objednávok. Ak by sa predĺžila, budeme vás o tom informovať vopred. Výrobky, ktoré sú skladom, samozrejme odosielame obratom.

Hniezda sa po novom šijú bez saténovej stuhy okolo. Ak si stuhu prajete ako uvazovanie vo vnutri, napíšte to zvlášť do správy, inak dávame automatičky špagát.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »