Domov » Žurnál+ » Autor: Kornélia Cserepesová

Žurnál+

Náš zajko Oli teraz zdarma k objednávke

Kornélia C. » Zľavy a súťaže / 2023-10-18 16:18:29 /  Pridaj komentár / 4 lajky

Zajko Oliver s dlhými uškami, drobnými nôžkami a čiernymi očkami učaruje každé jedno dieťa. Verte mi, mám to osobne vyskúšané na trhoch. Každé okoloidúce dieťa si ho chytilo do rúčky a po väčšine už ani nepustilo :-D

EKO som si ho dovolila nazvať preto, lebo je vyrobený výlučne zo zbytkových látok, nikdy nestriháme na zajka novú látku. Je ušitý len zo zvyškov bavlny a minky, ktoré nám zostali z väčších projektov. Snažíme sa totiž v našej dielničke absolútne minimalizovať odpad z odstrižkov. Som hrdá na to, že ho spotrebujeme do posledného cenimetra.

Zajko je ušitý z bavlnených látok a minky, vyplnený antialergickým dutým vláknom, očká sú namaľované. Výška zajačika je 25cm, dĺžka uší je cca 15cm. Svojím tenkým krkom a dlhými uškami je ako stvorený do malých detských ručičiek. Milá hračka na mojkanie, spanie, či na hranie sa.


 

Ak ste po ňom kedysi pokukovali, máte možnosť získať ho teraz zdarma.  Do každej objednávky v hodnote minimálne 65€ vkladáme jedného zajačika ZDARMA v hodnote 15€. Pošlite objednávku spolu s kamarátkou, sestrou či kolegyňou a získajte pre svoje dieťa zajka za odmenu.

Bližšie info nájdete v našom obchodíku kliknutím na fotku.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

MinkyBee
MinkyBee
405 predaných ks, 148 hodnotení

Ahoj, vítam vás v mojej galérii.
Venujem sa šitiu pre najmenšie detičky a novorodencov. Šijem hniezda pre novorovdencov, detské deky, hračky a iný bytový textil. Snažím sa vyčariť na detských tváričkách úsmev a rovnako prispieť ku spokojnosti mami

Štandardná doba výroby jednotlivých produktov na objednávku je 15-20 pracovných dní, cez víkendy nepracujeme. Táto doba môže byť kratšia, v závislosti od množstva objednávok. Ak by sa predĺžila, budeme vás o tom informovať vopred. Výrobky, ktoré sú skladom, samozrejme odosielame obratom.

Hniezda sa po novom šijú bez saténovej stuhy okolo. Ak si stuhu prajete ako uvazovanie vo vnutri, napíšte to zvlášť do správy, inak dávame automatičky špagát.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Zajko zdarma k objednávke nad 65€ - 16004980_Zajko zdarma k objednávke nad 65€ by MinkyBee
 Páči sa 10 ľudom
0 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »