Žurnál+

Ďalšia várka sa už chystá!

MinkyBee398 predaných ks, 146 hodnotení

Kornélia C. » Tvorba / 2023-11-03 17:00:01 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Tento článok som sa rozhodla napísať ako poďakovanie za všetky objednávky na naše zimné deky s barančekom.  Ušité deky sa nám rozpredali ako teplé rožky, za čo Vám naozaj zo srdca ďakujeme.

Nový materiál na ďalšie prikrývky nám práve dorazil a my začíname s dopĺňaním skladových zásob, aby sme Vám deky mohli poslať čo najskôr.

 

 

Ak ste teda pokukovali po našich prikrývkach a neboli už skladom, nech sa páči, môžete si ich znova objednať. Postupne, ako budú deky pribúdať na sklad, budeme aktualizovať aj stav v obchodíku. Ak si vyberiete deku na objednávku, bude hotová do dvoch dní. Všetko je to len o komunikácii a dohode.

 

 

Pribudnú aj dve nové farby, ktoré behom tohto týždňa doplníme tiež, bude to brique a petrol, obe nádherné farby.

Pozývam Vás teda na návštevu do nášho obchodíka, kde Vás okrem prikrývok čaká aj mnoho ďalších praktických a krásnych produktov. Ak rozmýšľate, čo darovať novopečenej mamičke pod stromček, vyberte si z našich diek, spokojnosť je zaručená!

 

 

Nezabudnite ani na našu akciu, kedy pri nákupe nad 65€ vám pribalíme jedného zajka z našej ponuky ZDARMA. Objednajte si spolu s kamarátkou, sestrou, švagrinou, susedkou či inou známou a potešte svoje ratolesti hračkou a ušetrite na poštovnom.

 

 

Tešíme sa na Vás a vopred ďakujeme za objednávky.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »