Domov » Žurnál+ » Autor: Adéla Irbis Belisova

Žurnál+

Moja cesta k ženskosti a zdraviu

Adéla I. » Nové výrobky / 2018-07-31 16:22:31 /  Pridaj komentár / 7 lajkov

Po necelých troch rokoch som sa rozhodla napísať nový článok. Moja cesta je pomalá a vytrvalá. V nadväznosti na predošlí článok, ako som sa dostala k tvorbe šperkov z polodrahokamov, napíšem len toľko, že sa mi začali otvárať cesty a do života mi začali vchádzať ľudia, ktorí ma podporujú, alebo navádzajú ísť ďalej. Sú to najmä ženy, ktoré tiež hľadajú svoju spokojnosť v živote, v rodine, vo vzťahoch. Zaujímajú ma témy ženstva, ženskosti a liečenie vnútornej ženy a preto vám predstavím jeden zo spôsobov, ako vyliečiť tú svoju vnútornú ženskosť. A to sú klenoty z polodrahokamov.

Čo zaujíma ženy, klenoty ktoré uzdravujú.
Maternica je najväčší zdroj sily ženy, či si to žena uvedomuje, alebo nie. Maternica príjma naše nálady, pocity, myšlienky a ukladá ich v sebe. Všetky ženy, ktoré sa zaujímajú o psychosomatiku, vedia a tušia o čom sa v tomto článku píše. Na základe mojich pozorovaní ma zaujalo, koľko žien v posledných rokoch vo veku 40 -50 rokov majú ženské problémy a prejavuje sa to až do takej miery, že maternica býva operatívne odstránená. Nechcem tu teraz rozpisovať názory či je to správne, alebo nie. Chcem len podotknúť, že ženy za svoj život skutočne do seba nasávajú všetky nestrávené emócie. Pokiaľ ženy nevedia a nepracujú s rôznymi technikami, ako emócie rozpúšťať, tak prichádzajú na rad zdravotné problémy. Môžu začať vyskakovať rôzne ochorenia, ktoré nám ukazujú, že dlhodobo niečo nie je v poriadku a nabáda nás to na liečenie a riešenie. Tento článok som sa rozhodla napísať, preto aby ženy už v skoršom veku začali spracovávať svoje emócie a to vedome, cez rôzne techniky a tým si ho nezanášali.
Ako tak si tak študujem a pracujem s článkami z rôznych zdrojov, navádza ma to ísť ďalej a posúvať niektoré informácie ženám, ktoré to nemajú odkiaľ vedieť.
Čiže vrátim sa späť k maternici, napríklad práve maternica nasáva do seba všetky nestrávené emócie a stáva sa tak skládkou odpadu, nasiaknutou bolesťou a negativitou. Často to máva práve už vyššie v článku spomínané následky, ako aj problémy so sexualitou, alebo menštruáciou.
Pokiaľ maternica je plná bolesti a trápenia, žena nedokáže svoje ženstvo plne vychutnať a prejaviť.
Aby sa žena mohla poddať naplno svojej ženskosti, musí byť očistená a zbavená všetkých nahromadených záťaží. Ženská samoliečba vôbec nie je rýchla, ako instantná polievka, ale je to cesta dlhá, ale i prekrásna pre každú milovníčku života.
Ženskými klenotami, ktoré súžia na každodennú ochranu maternice, sú napríklad energetické yoni vajíčka, z rôznych minerálnych kameňov a polodrahokamov. Energetické yoni vajíčko je možné prikládať z vonku na maternicu, podbruško, alebo z vnútra, priamo zaviesť do lona.
A čo ženy bez maternice? Na emocionálnej a energetickej úrovni sú všetky informácie a pocity zachované. Ženy bez maternice by mali so sebou zaobchádzať obzvlášť láskavo a jemne, pretože ich zranenia sú často skryté ešte hlbšie, ako u ostatných žien.
Čo je dobré vedieť o energetickom vajíčku? Dozvieš sa viac na www.minerwe.ml v sekcii yoni vajíčko. Uvediem aspoň pár rád na záver:
- Energetické vajíčko nepoužívaj počas menštruácie, počas ochorenia, tehotnosti a pokiaľ sa necítiš dobre vo svojej koži, taktiež ak máš zavedené vnútromaternicové teliesko
- K očiste maternice pomocou yoni vajíčka pristupuj vtedy, keď si v dobrej nálade a cítiš sa s vajíčkom dobre
- Pred použitím je potrebné vajíčko dobre očistiť

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »