Domov » Žurnál+ » Autor: Adéla Irbis Belisova

Žurnál+

Aj náramok môže vyjadriť tvoju dušu

Adéla I. » Pozvánky a Reportáže / 2017-01-10 13:23:55 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Som matkou troch skvelých, vnímavých ale aj energických detí. A keďže ako každá žena potrebujem aj ja svoj time out, ktorý je zvačša aktívny, rozhodla som sa pre tvorbu náramkov z minerálov a polodrahokamov. 

Ako malé dievčatko som u babičky listovala v knihách o mineráloch a polodrahokamoch, čítavala  som si ich liečebné využitie a energetický význam. Páčilo sa mi, že každý kamienok má svoju špecifickú energiu a svojou prítomnosťou dokáže svojmu majiteľovi pomôcť.

Ako dospelá žena, matka troch detí a trápení sa kôli nevydarenému manželstvu, som znovu začala liečiť svoju ubolenú dušu cez činosti, ktoré mám rada, naĺňajú ma a robia ma šťastnou a radostnou.

Po pár zhotovených kúskov náramkov, som zistila, že nerobia radosť iba mne ale aj ženám z môjho okolia a to  mi dávalo krídla ďalej tvoriť a rozdávať kúsok seba, kúsok mojej radosti. 

Keď som fotila prvé fotografie náramkov, album som nazvala: Aj náramok, môže vyjadriť a potešiť tvoju dušu.

A tak to cítim doteraz, neustále sa vzdelávam a dopĺňam si informácie o mineráloch, dokonca začínam privoniavať k aromaterapii, ktorá je vhodná pre každú ženu, matku , partnerku i pracujúcu ženu. Dokáže zharmonizovať, ale aj upokojiť či zenergetizovať telo, myseľ i dušu. Ale na túto tému si prichystám viac  v  nasledujúcom článočku.

Práve teraz Vás pozývam  na môj profil a krátku ochutnávku minerálových náramkov na želanie...

                                                                                    Vaša MinerWe

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

MinerWe
MinerWe
42 predaných ks, 17 hodnotení

Aj náramok môže vyjadriť tvoju dušu..
Som matkou troch skvelých, vnímavých ale aj energických detí. A keďže ako každá žena potrebujem aj ja svoj time out, ktorý je zvačša aktívny, rozhodla som sa pre tvorbu šperkov z minerálov a polodrahokamov.

Niektoré náramky sú ilustračné, tvorím na želanie. Bližšie informácie v sprave :)

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »