Domov » Žurnál+ » Autor: Adéla Irbis Belisova

Žurnál+

Aj náramok môže vyjadriť tvoju dušu

Adéla I. » Pozvánky a Reportáže / 2017-01-10 13:23:55 /  Pridaj komentár / 5 lajkov

Som matkou troch skvelých, vnímavých ale aj energických detí. A keďže ako každá žena potrebujem aj ja svoj time out, ktorý je zvačša aktívny, rozhodla som sa pre tvorbu náramkov z minerálov a polodrahokamov. 

Ako malé dievčatko som u babičky listovala v knihách o mineráloch a polodrahokamoch, čítavala  som si ich liečebné využitie a energetický význam. Páčilo sa mi, že každý kamienok má svoju špecifickú energiu a svojou prítomnosťou dokáže svojmu majiteľovi pomôcť.

Ako dospelá žena, matka troch detí a trápení sa kôli nevydarenému manželstvu, som znovu začala liečiť svoju ubolenú dušu cez činosti, ktoré mám rada, naĺňajú ma a robia ma šťastnou a radostnou.

Po pár zhotovených kúskov náramkov, som zistila, že nerobia radosť iba mne ale aj ženám z môjho okolia a to  mi dávalo krídla ďalej tvoriť a rozdávať kúsok seba, kúsok mojej radosti. 

Keď som fotila prvé fotografie náramkov, album som nazvala: Aj náramok, môže vyjadriť a potešiť tvoju dušu.

A tak to cítim doteraz, neustále sa vzdelávam a dopĺňam si informácie o mineráloch, dokonca začínam privoniavať k aromaterapii, ktorá je vhodná pre každú ženu, matku , partnerku i pracujúcu ženu. Dokáže zharmonizovať, ale aj upokojiť či zenergetizovať telo, myseľ i dušu. Ale na túto tému si prichystám viac  v  nasledujúcom článočku.

Práve teraz Vás pozývam  na môj profil a krátku ochutnávku minerálových náramkov na želanie...

                                                                                    Vaša MinerWe

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »