Domov » Žurnál+ » Autor: Marcel Juraško

Žurnál+

Popisné čísla: Ktorý materiál je ten správny?

Marcel J. » Tvorba / 2021-10-07 13:24:23 /  Pridaj komentár / 4 lajky

...všetky :D

A teraz vážne. Vyrábame popisné čísla z rôznych materiálov a často sa nás zákazníci pýtajú, ktorý materiál je ten najlepší. Popravde, keby daktorý materiál nebol dobrý, tak by sme ho neponúkali, ale je zase pravda, že každý z materiálov má svoje výhody aj nevýhody.

Tvrdený polystyrén

Najväčší počet popisných čísel v ponuke je vyrobených z prvotriedneho tvrdeného polystyrénu (používame len značky najvyššej kvality - Isover alebo Synthos). Tento materiál je výborne spracovaný a má dokonale hladký povrch. Samozrejmosťou je, že je vhodný do exteriéru a výborne odoláva rôznym nástrahám počasia. Každé číslo navyše farbíme fasádnou farbou najvyššej kvality, preto Vám garantujeme dlhú životnosť čísla v exteriéri. 

Veľa zákazníkov sa tohto materiálu bojí, majú predstavu, že je krehký a prvý dážď ho zdevastuje. Ale opak je pravdou. Okrem tisícok popisných čísel sme namotovali aj kopec 3D reklamy v exteriéri (nápisy napr. nad obchodmi) z tohto materiálu a nielen krásne drží, ale aj dlho vydrží. Na sashe sme mali jednu "reklamáciu" na popisné číslo, aj to preto, že si na čísle pochutnal vtáčik :) Zákazníkovi sme nové číslo vyrobili zadarmo.

Dibond

Popisné čísla, ktoré sa tešia u nás najväčšej obľube posledný rok sú vyrobené z kvalitného hliníka - dibondu. Dibond sa vyznačuje hlavne svojou ľahkosťou, ale zároveň je pevný a vysokoodolný. Preto je vhodný do exteriéru. Ak sa časom zašpiní, ľahko sa dá očistiť handričkou a vyzerá zase ako nový. Je odolný voči poveternostným podmienkam a vydrží Vám dlhé roky. Navyše z neho Vám vieme vyrobiť rôzne tvary, takže mínusy na ňom nenájdete :)

Drevo

Máme niekoľko popisných čísel, ktoré sú z dreva alebo časť tvorí drevo. Tieto čísla sú vyrobené z originál smrekového dreva. Drevo je ošetrené exteriérovou lazúrou s trojitou ochranou. Preto je vhodné do exteriéru a je odolné voči všetkým nepriaznivým podmienkam počasia. Je pravda, že drevo stále pracuje a stále ho treba ošetrovať, preto ho neodporúčame do veľmi vlhkého prostredia. No ale uznajte, čo iné ako drevené popisné číslo sa hodí na drevenice a chalúpky pri lese?

Vy by ste si aké popisné číslo vybrali? Drevené? Z polystyrénu alebo z dibondu? Ja zbožňujem všetky tri materiály, pretože každý materiál a číslo z neho má iný šmrnc :)

Krásny deň želá 

Gabika (spolutvorca sashe.sk/MinJuras)

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

MinJuras
MinJuras
2099 predaných ks, 952 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

...vymýšlame, tvoríme a vyrábame s radosťou.. kreatívne popisné čísla na domčeky z rôzneho materiálu...každá Vaša návšteva, reakcia či ♥️ je našim úspechom... s láskou MinJurasTeam

Ak máte vlastnú predstavu o popisnom čísle,napíšte nám! Radi Vám vypracujeme grafický návrh zadarmo, poprípade poradíme a vyrobíme originálne číslo na dom na mieru. Snažíme sa o výrobu a expresné dodanie do 4 dní.

Každé jedno číslo pre Vás vyrábame na zákazku, preto je každé číslo unikát. Číslo Vám po doručení preto nevieme vymeniť napr. za iný rozmer. Ďakujeme za pochopenie.


Pôvodné meno 3dobrazy

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Popisné číslo: Samostatné číslice Digital - 13798232_Popisné číslo: Samostatné číslice Digital by MinJuras
 1 komentárov
 Páči sa 14 ľudom
5,50 €
 - Popisné číslo: Držíme spolu (10 cm) - 13786300_Popisné číslo: Držíme spolu (10 cm) by MinJuras
 1 komentárov
 Páči sa 15 ľudom
5,- €
 - Popisné číslo: Klasik z dreva - 13798297_Popisné číslo: Klasik z dreva by MinJuras
 Páči sa 74 ľudom
5,- €
 - Popisné číslo: Číslo Modern - 13798240_Popisné číslo: Číslo Modern by MinJuras
 Páči sa 41 ľudom
35,- €
 - Popisné číslo: Slim Line - 13798323_Popisné číslo: Slim Line by MinJuras
 Páči sa 44 ľudom
33,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »