Žurnál+

Jesenné inšpirácie od Mell

P
Mell101 predaných ks, 45 hodnotení

Kristína P. » Tvorba / 2021-10-02 17:00:01 /  Pridaj komentár / 12 lajkov / 193x zobrazený

Pripravili sme si pre Vás jesenné inšpirácie, ktoré sme vyskladali z našich Mell kúskov.

 

 

Sú to veci, ktoré sú z Hello spring kolekcie a z najnovšej Hello autumn kolekcie. Chceme Vám ukázať ako sa dajú naše kúsky kombinovať a krásne nosiť na akúkoľvek príležitosť. Nájdete tu teplákové komplety s jesennou prešívanou bundou, ktoré sú ležérne a pohodlné a čo je na nich naozaj výnimočné, že krásne sedia na postave, nejedna naša zákaznička Vám to potvrdí :).

 

 

Na fotkách sú aj lesklé teplákové komplety, ktoré viete krásne skombinovať ako elegantný outfit, ale aj voľnočasovo, s teniskami a s našim obľubeným šatokardigánom. Práve tento šatokardigán v sebe zahŕňa hňed 3 kúsky a to šaty , ktoré majú vpredu zips alebo šaty, ktoré majú vzadu zips alebo ako už spomínaný kardigán.

 

 

Ani široké nohavice nemohli chýbať a skombinovali sme ich so sakom, pleteným svetrom a aj našim šatokardigánom. Ako novinku sme si pre Vás prichystali vesty, obojstrannú nepremokavú bundu, mikinu s 3/4 rukávom a doplnky v podobe klobúka a popruhu ku kabelke s rovnakej látky.

 

 

Naša obojstranná bunda rain je využiteľná nie len k športovému oblečeniu, ale aj k bielej blúzke a vysokým čižmám. Veľký benefit tejto bundy je, že je veľmi ľahká a príjemná na telo, je nepremokavá, z jednej strany je funkčný materiál a z druhej nepremokavý lesklý šuštiak. Pri jej relatívnej tenkosti Vás prekvapí, že je naozaj veľmi teplá a tak môžete vykročiť aj do upršaného jesenného dňa a budete sa cítiť veľmi komfortne.

 

 

Klobúk a popruh ku kabelke k sebe krásne ladia, lebo sú z rovnakej látky a viete nimi oživiť akýkoľvek tmavý outfit. Sú na ňom krásne jesenné farby a dokonca klobúk je nepremokavý a obojstranný.

 

 

Vesty sú hitom už nejakú tu sezónu a tak nemohli chýbať ani u nás. Sú tak praktické a využiteľné na každodenný život, že som sama z toho prekvapená. No a samozrejme na doladenie väčšiny outfitov sme zvolili naše Maxi Mell kabelky, street kabelky ako aj Kabelku s mašľou, ktoré sú iné, výnimočné a verte, že nikoho iného na ulici s takouto kabelkou nestretnete.

 

 

 

A keď ste dočítali až sem, som veľmi rada, už len teda ostáva nazrieť do našej galérie Jesenné inšpirácie, pozrieť sa, ako sme ich skombinovali my, ženy v Mell a ako ich radi nosíme.

 

Vaša Kristína 

 

PS: Pod každou fotkou pod článkom je komentár, čo má modelka na sebe, aby ste to vedeli ľahšie vyhľadať v našom obchode.

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Široké nohavice - modal - 13346077_Široké nohavice - modal by Mell
 1 komentárov
 Páči sa 24 ľudom
99,90 €
 - Lesklý komplet s teplákmi - 13352447_Lesklý komplet s teplákmi by Mell
 Páči sa 16 ľudom
110,- €
 - Šatokardigán - 13352635_Šatokardigán by Mell
 Páči sa 25 ľudom
99,- €
 - Klobúk obojstranný - 13771402_Klobúk obojstranný by Mell
 Páči sa 9 ľudom
26,90 €
 - Bunda obojstranná rain - 13771555_Bunda obojstranná rain by Mell
 Páči sa 19 ľudom
155,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »