Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Štalmachová

Žurnál+

VIANOČNÁ SUKŇA

Jana Š. » Tvorba / 2018-11-28 21:53:07 /  Pridaj komentár / 6 lajkov

Mám ohromnú radosť z každej vecičky, ktorá pribudne do ponuky MARGIFASHION. Bohužiaľ zatiaľ nemám ucelené kolekcie, ako by som si priala. Vždy sú to len mini limitované kolekcie, no napriek tomu ma robia šťastnou a viem, že je to cesta k niečomu veľkému.

Dnes to bude o červenej kruhovej sukni, ktorá sa aktuálne teší veľkej obľube. Keď sa povedia Vianoce, aká farba vás napadne ako prvá? U väčšiny je to práve červená. Preto naša červená kruhová sukňa patrí v tomto období medzi najpredávanejšie a dostala pracovný názov VIANOČNÁ SUKŇA. Neváhali sme, doplnili zásoby a vy ju môžete mať ušitú na mieru do 1 - 2 týždňov Ešte stále garantujeme dodanie do Vianoc!

Buďte krásne nie len pod stromčekom či na vianočnom večierku, ale celoročne. Prinášam zopár tipov, ako červenú sukňu nosiť a zažiariť. 

Červená sukňa a jej možnosti

Ako nosiť červenú sukňu? Rozhodne so vztýčenou hlavou, s hrdosťou a pocitom výnimočnosti. Prečo? Nie len preto, že každá z nás výnimočnou je, ale tiež preto, že červená farba si to priam žiada. Ako som sa dočítala, červená je "farbou silných, pozitívnych i negatívnych emócií, energie a života. Prebúdza životnú energiu a priťahuje blaho a úspech." Tak poďme na to!

  • Červená a čierna - kombinácia, ktorá nepotrebuje žiaden dlhý komentár. Proste to funguje. Rovnako ako v tomto prípade, kedy som siahla po čiernom roláku, koženej bunde a ostatných čiernych doplnkoch.
  • Červená a biela - ďalšie jednoduchá kombinácia. Biela blúzka dokáže divy a červenú sukňu krásne doplní. V prípade bežného outfitu rovnako funguje s bielym tričkom a teniskami.
  • Červená a modrá - tieto dve farby sa majú tiež veľmi rady. Pri ich spojení som si spomenula na outfit Victorie Beckham, ktorá ma okúzlila outfitom širokých nohavíc modrej farby a jednoduchým červeným svetríkom. Ona je proste božská.
  • Červená a tmavo zelená - smaragdovo zelená (Emerald) bola farbou roku 2013. Táto farba luxusu v kombinácií s červenou vytvorí magickú dvojicu. Viem si predstaviť túto červenú sukňu s červeným rolákom či topom a smaragdovými doplnkami. 

Existuje mnoho spôsobov ako červenú sukňu nosiť a tiež farebných kombinácií. Univerzálna béžová či sivá sú vždy cestou istoty. Ako červenú najradšej kombinujete vy?

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Červená kruhová sukňa - 7319626_Červená kruhová sukňa by MargiFashion
 14 komentárov
 Páči sa 163 ľudom
35 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »

Newsletter

Nezmeškaj žiadne novinky a súťaže!
nic nevpisujte