Domov » Žurnál+ » Autor: Jana Štalmachová

Žurnál+

EXKLUZÍVNA plisovaná sukňa

Jana Š. » Tvorba / 2019-06-03 13:00:01 /  3 komentáre / 24 lajkov / 473x zobrazený

Význam slova „exkluzívny“ hovorí jasne: „Jedná sa o niečo unikátne, jedinečné alebo výnimočné." Týmto prívlastkom som sa rozhodla označiť plisovanú sukňu, ktorá sa pred pár týždňami stala súčasťou ponuky MARGIFASHION. Čím si to vyslúžila? Plisovaných sukní nájdete v obchodoch mnoho. Rôzne farby i vzory, avšak tá naša vám zaručí exkluzivitu. Dámu v rovnakej sukni stretnete len náhodou – ak vôbec. Mám ju ja a v ponuke sú ďalšie 4, ktoré čakajú na svoju hrdú majiteľku.

Sukňa je jedinečná vďaka materiálu, kde na povrchu má látka zaujímavú potlač a vo vnútri skladov je v béžovej farbe so zlatistým odleskom. Objavila som ju úplnou náhodou v jednom pražskom obchode, kde som bola s kamarátkou. Medzi tým množstvom látok, čo tam bolo, ako jediná na mňa blikala ako kontrolka a nešlo ju prehliadnuť. A tak som sa vydala za tou žiarou a už som ju z rúk nepustila. Z Prahy so mnou cestovala domov do Bardejova, kde sme spolu s mamou v salóne dumali nad jej spracovaním. Pôvodne mala pás nahradiť hrubá guma. Myslela som si, aké to bude jednoduché. Nebolo! Vydala som sa do mesta, kde som behala z jednej galantérie do druhej, no márne.

„Bude to tvrdý oriešok!“ hovorili sme si s mamou. No každá škrupina, aj tá najtvrdšia, skôr či neskôr praskne a my sa dostaneme k jadru. Presne tak to bolo aj v tomto prípade. Zaobišli sme sa bez zbytočnej gumy, ktorá by túto exkluzívnu sukňu len degradovala. Namiesto toho sme to vyriešili po svojom a zachovali tak jedinečnosť materiálu... 

Ten pocit jedinečnosti...

Pár dní sukňa zdobila figurínu v salóne a v piatok mala konečne premiéru. S pocitom jedinečnosti som kráčala námestím, keď ma oslovili turisti, či by som ich odfotila. S úsmevom som súhlasila a urobila im pár fotiek na našom krásnom Radničnom námestí. Okrem slov vďačnosti som si vyslúžila množstvo komplimentov. Žeby tá sukňa mala kúzelnú moc?

Keď som pripravovala outfit na toto fotenie, rozhodla som sa pre neutrálne odtiene. Taktiež som bola dosť ovplyvnená počasím, ktoré žiaľ nebolo príliš priaznivé. Zvolila som jednoduchý svetrík krémovej farby s dlhým rukávom a béžové lodičky. Počas leta vyskúšam určite aj odvážnejšie a farebnejšie kombinácie. Čo na sukňu hovoríte vy? Zaslúži si exkluzivitu, ktorou som ju označila?

Foto: Michal V. KŘEPEL (@mikczech_foto)

Komentáre

MirianaOli Plisovaná sukňa je opäť in:)

2019-06-03 14:07:431x

ivyn áno, je krásna a nevšedná :)

2019-06-03 17:27:171x

zaja_jewellery Jej, ja pochadzam z Bardejova :-).

Mate krasne fotky, a este krajsie vyrobky :-).

2019-06-03 23:59:561x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Exkluzívna plisovaná sukňa - 10719377_Exkluzívna plisovaná sukňa by MargiFashion
 3 komentárov
 Páči sa 63 ľudom
55 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »