Žurnál+

Celý deň v pyžame? Môže byť!

P
Mamikashop857 predaných ks, 282 hodnotení

Lenka H. » Tvorba / 2019-11-16 07:00:01 /  1 komentár / 12 lajkov

V Mamike sa už vytešujeme, pretože v dielni sa dokončujú naše nočné košele na dojčenie. Ja sa v tej mojej plánujem celé Vianoce premotkať s koláčikmi a horúcim čajíkom, prípadne vínkom, v dosahu ruky. Roľničky už počuť, vo vzduchu je cítiť ihličie a škoricu - can you feel it? 

No, ale pekne po poriadku! My mamičky veľmi dobre vieme, koľkokrát za noc sa naše "prísavky" budia a že pohodlné oblečenie, v ktorom jednoducho nadojčíme naše dieťatko, je na nezaplatenie.

 

                                                 

Pri prvom synovi bola nočná košeľa jediná vec, ktorú som mala zakúpenú špeciálne na dojčenie. Jednoducho som ju potrebovala už v pôrodnici a väčšinou som v nej prvé mesiace strávila pokojne aj celé dni :)) V tých našich celé dni kľudne aj stráviť môžete. Dokonca, ak o 13-tej otvoríte kuriérovi alebo poštárke a budete v "pyžame", tak si to ani nevšimne, maximálne Vám pochváli pekné šaty :)

 

                                       

Košeľa je praktická, pretože vďaka bočným otvorom je prístup k mliečku veľmi jednoduchý. Navyše nemá žiadne gombíky, ani cvočky, čo poteší nejedného malého hladoša. Dobre my vieme, ako rýchlo je niekedy potrebné dostať sa k "zdroju" bez toho, aby o nás vedeli všetci susedia :))

Keďže je pre nás pohodlné oblečenie počas spánku základom, siahli sme po prémiových bavlnených úpletoch, ktoré sú tie najkvalitnejšie, aké sme doteraz mali možnosť otestovať.

Jednoduchý, no efektný strih, ktorý sme dlho testovali a vylaďovali, sadne rôznym typom postáv dokonale. Nočná košeľa je teda skvelým a praktickým Vianočným darčekom pre mamičky, pre budúce mamičky (zmestí sa aj bruško), pre sestričky a kamošky...

 

                                             

Môžete si vybrať z troch vzorov - jelenčeky, balóny a vtáčiky. A ak predsa len neviete, ako si obhájiť jej kúpu, tak si povedzte, že sú to domáce šaty a košieľka v jednom.

 

 

Okrem toho, sú všetky naše výrobky vrátane nočných košieľ, navrhnuté a vyrobené na Slovensku, takže ich kúpou podporíte lokálnych výrobcov.

Tak čo, ktorú si vyberieš ty?

Pepe&Lele

Komentáre

iwiLand Krásne kúsky :)

2019-11-17 12:22:15
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Nočná košela na dojčenie Birds - 9847435_Nočná košela na dojčenie Birds by Mamikashop
 Páči sa 33 ľudom
59,90 €
 - Nočná košela na dojčenie Balloons - 9847440_Nočná košela na dojčenie Balloons by Mamikashop
 Páči sa 43 ľudom
59,90 €
 - Nočná košela na dojčenie Forest - 9847456_Nočná košela na dojčenie Forest by Mamikashop
 1 komentárov
 Páči sa 32 ľudom
59,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »