Domov » Žurnál+ » Autor: Margita Brtošová

Žurnál+

Ako som takmer zákazku mala.

Margita B. » Rady a info / 2017-08-03 00:05:20 /  7 komentárov / 23 lajkov / 455x zobrazený

     Jedného krásneho dňa mi zablikala nová zákazka. Takmer som sa zľakla. Veď po takmer piatich mesiacoch človek aj zabudne ako to bliká. Joooooj to bolo radosti a veselosti. Hneď som sa šla pozrieť, ktoráže vecička to bude. Papierová kabelôčka. Veľmi som sa potešila, veď som sa s ňou narobila a myslím že sa mi celkom podarila. Toto je ona, krásavica: 

     Tak som sa rýchlo pustila do balenia, aby bola nachystaná na odoslanie a pri zaplatení ju mohla čo najskôr odoslať, aby bola zákazníčka spokojná.Najskôr som si urobila krabičku, do ktorej ju vložím. Vyrobila som ju z vrchnákov krabičiek od topánok.

     Ešte skúška správnosti, či to sedí.

     Potom som urobila malý darček ako milú pozornosť. Veď zákazníka si vážim a určite ho chcem niečím porešiť. Väčšinou ako darček vyrábam jednoduché náušničky a povoskovaných perličiek. Je to maličkosť, ale väčšinou poteší.

     Potom som rozmýšľala, do čoho taštičku zabaliť. Mám doma kus peknej záclonoviny, z ktorej zvyknem robiť náplň do krabičiek na šperky. Tak som z nej kus odtrihla a kabelku do nej zabalila.

     Napísala som list s poďakovaním a vložila aj s darčekom do kabelky, zabalila to do záclonky, vložila do krabičky.

     Ešte som to zavrela vrchnou časťou a išla zabaliť papierom. Ale potom som si to po minulých skusenostiach rozmyslela, lebo už nie raz sa mi stalo, že som to potom rozbaľovala, lebo zákazníčka si kúpu rozmyslela a ja už som mala aj napísanú adresu. 

     A urobila som dobre, lebo historia sa opakovala a zákazníčka si to zase rozmyslela. A ja som sa tak tešila... nuž čo. Milé zákazníčky, kabelôčka je nachystaná, zabalená, stačí si ju len objednať a už zajtra môže byť vaša.

     Všetkých zdraví Gitka.

Komentáre

u_ZrzKy Tak to teda "potesi" :( U mna si tiez zakaznicka objednala troje nausnice a tak som cakala a cakala. kym nabehnu peniazky. Este som jedny nausnice prerobila lebo som si myslela ze to moze byt krajsie a nic. Tak som napisala sms lebo na spravy niektory nereaguju a potom mi aj so smajlikom napisala ze nech sa nehnevam nasla lepsie pre seba. Keby sa neozvem ja, tak ona by sa ani neozvala a ja by som este proviziu platila :(

2017-08-03 06:30:57

zita No to je veru nepríjemné. Aj mne sa to párkrát stalo.

2017-08-03 07:48:57

Kreatvory oooch, to nás mrzí :( ale veru, stáva sa ... aj nám ...

2017-08-03 07:59:06

Schatz Mne sa to stalo tiež, ja som mala v tom čase tri zákazky, dve už zaplatené, tak som zbalila ja tú tretiu a všetky poslala, v dôvere, že veď tá tretia určite peniažky pošle. Nikdy sa mi nestalo, že by niekto neposlal. A predsa.... Zákazníčka si balíček prevzala, a dodnes nezaplatila, ani nereaguje na vnútornú poštu, nič. Ja viem, bola to moja chyba, nemala som posielať, kým nemám peniaze na účte. Poučenie do budúcnosti.... a milá zákazníčka, nech si moju vecičku užíva, keď jej už len to chýbalo ku šťastiu:) A mňa teší, že keď ju nevrátila, určite sa jej páči :) no nie??? Majte sa krásne a užívajte si krásne leto....

2017-08-03 08:19:492x

Maba Ďakujem za podporu žienky .

2017-08-03 10:18:23

Aliana Toto keby sa stalo mne, tak ma asi porazí, pretože robím obrazy na mieru ktoré ani mňa nestoja málo. Mrzí ma to, je jasné že to je nepríjemné a človek by si proste mal rozmyslieť poriadne či niečo chce alebo nie. Z mojej skúsenosti a fungujem tak už roky je jediná istota ako zákazník nezačne vymýšľať, platba dopredu a upozornenie, že po prijatí platby už objednávam materiál, takže už nie je možné objednávku stornovať. Veď ja tiež nekradnem :) A neviem psi predstaviť ze si naobjednávam materiál z UK a podobne a niekto si to rozmyslí.. Musíme myslieť aj na seba, my predsa nemôžeme byť stratoví len preto že niekto je nerozhodný :) Pekný dník

2017-08-03 12:45:59

PohladnicePreRadost :( Gitka, aj mne sa to už stalo, takže sa viem úplne vcítiť do pocitu - najskôr veľkej radosti a potom obrovského sklamania, ... držím palce, aby sa to už neopakovalo ...

2017-08-03 15:26:03

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Maba
Maba
93 predaných ks, 50 hodnotení

Reaguje do 3 hodín

Ahoj. Teším sa, že ste nakukli do mojej galérie. Ručná práca, hranie sa s korálkami, či vytváranie niečoho nového mi robí úžasnú radosť, a je to pre mňa najlepší relax. Som iba amatér, ale snažím sa vecičky vyrábať čo najkvalitnejšie.

Pri kúpe nad 40 € poštovné zdarma.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kabelka do ruky - farebná. - 8272496_Kabelka do ruky - farebná. by Maba
 Páči sa 24 ľudom
16,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »