Domov » Žurnál+ » Autor: Lucia Kaplánová

Žurnál+

Tuhý šampón podľa MusK

Lucia K. » Tvorba / 2017-04-18 09:01:00 /  5 komentárov / 34 lajkov

Ahojte :)

je to tu! MusK vám prináša svoj tuhý šampón, mnohí z vás ho poznajú už zo Sashe v tržnici, kde sa tešil veľkému úspechu. Máme pre vás 7 druhov tuhých šampónov v dvoch veľkostiach. Čítajte ďalej a dozviete sa viac :)

Tuhý šampón je čoraz obľúbenejšou alternatívou ku klasickému tekutému šampónu (na Slovensku sa zaužíval aj jeho názov šampúch). Vďaka tomu, že neobsahuje vodu, nepotrebuje ani žiadne chemické konzervačné látky. Nenájdete v ňom ani silikóny a parabény, žiadne sulfáty, či umelé vône a farbivá.


A čo sa v ňom vlastne nachádza?
Tuhý šapmón od MusK je založený na jemných tenzidoch vyrobených z kokosového oleja (nejde teda o mydlový šampón). Tie majú za úlohu vlasy očistiť a práve im vďačíme aj za úžasne jemnú a bohatú penu, ktorú na vlasoch vytvoria. Okrem toho, že sú vlasy šetrne očistené, sú zároveň aj posilnené a vyživované. O toto sa starajú obsiahnuté kvetové a bylinkové vody, výťažky z bylín, maslá, oleje a aktívne látky. Ošetrujúcu a aromaterapeutickú funkciu majú aj precízne zvolené esenciálne oleje.
Naše šampóny sú navyše obohatené aj o kondicionizačnú zložku, ktorá vlasy udržuje jemné a pomáha ich rozčesávaniu, znižuje tiež statickú elektrinu vlasov.

                                             

Ako sa tuhý šampón používa?

Jeho tvar vám padne presne do dlane. Stačí s ním niekoľko krát pošúchať po mokrých vlasoch a pomocou prstov ho rozmasírovať a opláchnuť čistou vodou. Po jeho použití nie je potrebné oplachovať vlasy ďalej octovou alebo citrónovou vodou.

Vďaka svojmu tvaru a veľkosti je skvelým parťákom na cestovanie. Ak ho beriete so sebou, môžete ho vložiť do prenosnej hliníkovej krabičky alebo inak zabaliť. Nebojte sa ho použiť aj na očistu celého tela, v prípade potreby aj jemne preperie.

Výborne sa cíti na mydelničke vedľa vášho MusK mydielka, alebo na inej pevnej a suchej podložke.

 

 


Na výber máte 40 g alebo 80 g variant šampónu zabaleného v krásnej krabičke z recyklovaného papiera. To, koľko vám vydrží závisí od dĺžky vlasov, intenzity jeho používania aj od naneseného množstva. Sú to však verní spoločníci. Menší šampón vám bude slúžiť 1-2 mesiace a ten väčší to s vami potiahne aj 2-3 mesiace.

Veríme, že si z našej ponuky šampónov vyberiete a budú vám slúžiť rovnako dobre ako nám.

Lucia, MusK

Komentáre

weim My máme ten levanduľkový a je super! :)

2017-04-18 17:32:47

norika21 aj ja určite vyskúšam :-)

2017-04-18 19:08:17

MirianaOli Zaujímavé:)

2017-04-18 22:04:02

SylviaIvanko ... krásny voňavý žurnál

2017-04-19 08:28:42

suzina určite odporúčam :) mám doma pomaranč s pepermintom "Povzbudenie" a je naozaj super :) chystám aj recenziu

2017-04-19 14:34:27

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
MUSK
MUSK
1605 predaných ks, 327 hodnotení

Vítam vás v mojom svete plnom handmade vecí, voňavých mydielok a prírodnej kozmetiky. Moja tvorivá vášeň prerástla v túžbu pracovať na tom, čo ma baví, venovať sa tomu viac a nie len ako koníčku. A tak vznikol MusK, moja „Mydláreň u slečny Kaplánovej

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Povzbudenie- tuhý šampón na podporu rastu vlasov 40/80g - 8059001_Povzbudenie- tuhý šampón na podporu rastu vlasov 40/80g by MUSK
 1 komentárov
 Páči sa 57 ľudom
5,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »