Domov » Žurnál+ » Autor: Mária Tokárová

Žurnál+

CHYSTÁME SA NA VEĽKÚ NOC

Mária T. » Tvorba / 2019-03-20 07:56:19 /  4 komentáre / 13 lajkov

AHOJTE

Konečne sa nám dni predlžujú a verím, že sa všetci nevieme dočkať slnečnej, voňavej a teplej Jari. A kedže k Jari patrí aj Veľká noc, chcela by som Vám ukázať dekorácie z našej jarno - veľkonej ponuky.

Možno veľa z Vás pozná  naše pestré a veselé ovečky, alebo často naši zákazníci ich na trhoch nazývajú aj srandovné. Ak ste ich ešte nevideli, verím, že sa Vám zapáčia.  Tieto "ovky" sú stvorené na spestrenie nadchádzajúcich  dní. Sú vyhotovené v širokej palete farieb. Určite si každý vyberie tu svoju obľúbenú kombináciu. Majú taký 3D efekt :-)  čiže ak Vám stoja na polici zaujmú z každej strany.

Šibači nemusia od Vás odchádzať len s maľovaným vajíčkom, alebo kinderkom, určite tieto ovečky potešia aj chlapčenskú dušu, áno aj naši šibači tento rok  ako výslužku dostanú ovečky.

Do malej rúčky sa vojdú aj tieto farebné zajačiky, ktoré si môžete povesiť na vetvičku alebo upevniť do venca alebo ikebany.

 

V našej ponuke nájdete aj húsky, zajačice, sliepočky alebo slimáčikov. Viete si vyskladať svoju farebnú sadu aká sa vám do Vášho interiéru práve hodí.

mix dekorácii

sliepočky, slimáčiky a zajky

 

Jar nemusí trvať len do Veľkej noci, často krát mi žienky v správach píšu, že im tieto vecičky ostanú až do Vianočnej výzdoby, čo ma naozaj teší.

Ak som Vás aspoň trochu navnadila vyzdobyť si Vašu domácnosť našimi dekoráciami, môžete nás navšíviť u nás v obchodíku MT DECOR www.sashe.sk/MTdecor, kde su tieto veci v super cene do vypredania zásob.

Majte krásne dni.

Komentáre

dida_tn milé dekorácie :)

2019-03-20 08:10:18

MineralArt Veľmi pekné! :)

2019-03-20 10:12:35

Tankagmitrova Tie zvieratka su rozkosne, ovky nemaju chybu

2019-03-20 11:15:08

MTdecor ďakujem dievčata

2019-04-01 15:42:07

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »