Žurnál+

DENNÉ ZÁPISKY - Najväčšie vychytávky

MMdiaries65 predaných ks, 24 hodnotení

Marian G. » Tvorba / 2019-11-01 07:00:02 /  2 komentáre / 10 lajkov / 184x zobrazený

Ahojte všetci :)

Radi by sme Vám bližšie predstavili náš nový zápisník - DENNÉ ZÁPISKY a oboznámili Vás s jeho vychytávkami.

 

Väzba
Zápisník je zošitý kovovou väzbou. Aj keď má malé rozmery - 8,7cm x 13cm, je zopnutý až tromi spinkami, aby bol pevnejší a vydržal aj tvrdšie zaobchádzanie.

 

 

Titulná strana
Titulná strana má viacero využití, o čom sme už písali v predošlom žurnále s názvom Ozdobte si zápisník podľa Vášho vkusu. Tak len v krátkosti zhrnieme, že titulnú stranu môžete využiť takto:

 

 

Alebo takto:

 

 

Alebo takto:

 

 

Pozor! Nálepky nájdete v našej ponuke! :)

Výhody nálepiek:

- zápisník si doladíte presne podľa Vášho vkusu,

- rýchlo rozoznáte jeden zápisník od druhého, ak ich máte rozpísaných viacero naraz,

- zorientujete sa vo vypísaných zápisníkoch, ak si ich odkladáte.

 

Kolónky pre dátum
Hore na každej stránke je kolónka na dátum. Z roka stačí zapísať posledné 2 číslice, „20“ je tam už predtlačené, aby sme Vám ušetrili čas. :)

 

 

Dátum je tým pádom oddelený od Vašich poznámok, čo vytvára väčšiu prehľadnosť. Odporúčame začať vždy nový deň na novej stránke. Ak ostane z predošlého dňa nejaké „biele miesto“, môžete ho napríklad dotvoriť vlastnoručnou ilustráciou.

 

Kolónky z vnútornej strany obálky
Vnútorná strana obálky na začiatku zápisníka obsahuje kolónky, kde môžete vyplniť:
- Meno
- Predmet
- Poradové číslo zápisníka
- Dátumy OD – DO, kedy ste doň zapisovali
- Váš kontakt – mail alebo adresa – v prípade straty
- Poznámky

 

 

Vyhľadávací systém
Keď zápisník vypíšete, máte v ňom množstvo informácií. Ako sa v tom rýchlo orientovať a vyhľadávať? Mysleli sme na to. Na konci zápisníka z vnútornej strany obálky je priestor na to, aby ste si vpísali témy, resp. „tagy“ – kľúčové slová – napríklad Cestovanie, Recepty a vedľa toho dátum či viac dátumov, kde sa nachádzajú Vaše poznámky k tejto téme.

 

 

Krémový papier
Zalistujte si na stránkach z krémového papiera. Mne osobne sa veľmi páči, vyzerá oveľa viac retro a evokuje niečo prírodné. Možno je to v nás aj vpísané, že máme viac radi farbu plameňa sviečky ako bielej ledky. A praktická výhoda tohto papiera je aj v tom, že ak píšete vonku na ostrom slnku, tak Vás toľko neoslepuje ako snehobiely papier. :)

 

Ekologický prístup
Zápisník, to je papier. A ten sme vyberali s dôrazom na kvalitu, ako aj ekologický prístup. Kartón použitý na obálku je vytváraný procesom, ktorý nepoužíva kyseliny. Papier na vnútorných stranách spĺňa prísne ekologické štandardy - FSC (Forest Stewardship Council), Green Range, EU Ecolabel. Nejedná sa o recyklovaný papier, ale napriek tomu je to papier pochádzajúci z lesa, ktorý je zodpovedne spravovaný, s dôrazom na obnoviteľnosť zdrojov.

 

Pravítko
12 centimetrové pravítko je priamo súčasťou obálky z vnútornej strany. Nikdy neviete, kedy budete potrebovať niečo odmerať a pravítko nenosí každý so sebou. Zápisník Vám tak ponúka ďalšiu užitočnú funkciu.

 

 

Vyvíjajúci sa systém

DENNÉ ZÁPISKY - to je univerzálny, ľahko prenosný zápisník, ktorý má ambíciu byť pre Vás neustále k dispozícii, ako stála súčasť Vášho vrecka. :)

Aby bol stále lepší a lepší, neustále hľadáme možnosti jeho zdokonalenia. Preto sme otvorení všetkým postrehom a námetom od užívateľov.

A navyše - v blízkej budúcnosti plánujeme množstvo špeciálnych edícií tohto zápisníka, ktoré Vás ako veríme, príjemne prekvapia.

 

Zľava pre tých, čo pravidelne zapisujú

Ak používate zápisníky pravidelne, máme pre Vás pripravenú akciu. Kúpou jedného alebo viacerých zápisníkov DENNÉ ZÁPISKY získavate 10% zľavu na akýkoľvek nákup z našej ponuky. Zľava platí 2 mesiace od Vášho nákupu.

 

Ďakujeme za prečítanie.

S pozdravom Marián a Monika

Komentáre

ButterflyHandMade Skvelá vec a veľmi praktické:-)

2019-11-01 10:24:04

MMdiaries ButterflyHandMade, ďakujeme. :)

2019-11-01 11:04:33
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Vreckový zápisník - DENNÉ ZÁPISKY - 11128688_Vreckový zápisník - DENNÉ ZÁPISKY by MMdiaries
 Páči sa 34 ľudom
3,30 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »