SAShE - slovenský handmade design.
P
embroidery & paper
Reaguje do 1 hodiny

Vitajte u Mirky, v galérii ručne vyrábaných pozdravov tvorených vyšívaním na papier a scrapbooking, ako aj rôznych papierových dekorácií pre potešenie.

DÔLEŽITÉ :
Nakoľko je v tomto období nápor na poštách, balíčky budem posielať najviac 2 krát za týždeň. Ak by niekto potreboval vecičky súrne, kontaktujte ma vnútornou poštou. Ďakujem za porozumenie.

Myšlienka na tento týždeň (alebo aj dve :-)

"Niečo veľmi nádherné sa stane ľuďom, keď sa im rozpadne svet: pokora, ušľachtilosť, vyššia inteligencia sa objaví presne v tom okamihu, kedy sa naše kolená dotknú zeme.”
~ Marianne Williamson

"Musíte odpustit všem, kteří vám ubližují, i když vám připadá neodpustitelné , co vám udělali. Neodpouštíte jim proto, že by si to zasloužili, ale proto, abyste netrpěli, kdykoliv si vzpomenete na to, co vám udělali. Odpuštění je pro vaše dobro, neboť vás to uzdraví. Odpustíte druhým, protože máte soucit sami se sebou. Odpuštění je aktem sebelásky. Odpouštějte druhým a uvidíte, jak se ve vašem životě začnou dít zázraky..."
~ Don Miguel Ruiz

Vecičky na objednávku vyrábam do jedného týždňa, ale zakaždým je to individuálne, preto ma kontaktujte vnútornou poštou, aby sme si dohodli presný termín. Vecičky skladom posielam ihneď po obdržaní platby.