Domov » Žurnál+ » Autor: Miroslava Maceková

Žurnál+

ATC kartičky - moje tajné hobby

Miroslava M. » Tvorba / 2016-02-18 20:35:20 /  4 komentáre / 27 lajkov

Dnes by som Vám rada ukázala niečo čo v mojej galérii nenájdete a čo je tak trochu tajné :-). Keď som začala vyrábať pozdravy tak "naozaj", (už budú dva roky) tak som sa dostala k pojmu ATC cards. Veľmi ma to zaujalo z viacerých dôvodov. Po prvé ATC kartičky sa nepredávajú, ale zbierajú a vymieňajú. Po druhé tvorí sa na nejakú zadanú tému, čo pokladám osobne za výzvu a po tretie, kartičky majú maličký formát, čo sa mne osobne veľmi páči :-). Presný rozmer je 8,9 x 6,4 cm a to je aj vlastne jediná podmienka, ktorú musia spĺňať. Zvyšok je na Vás, kreativite sa medze nekladú. Najnovšie skupinky kto s kým bude vymienať a na akú tému sa bude tvoriť aktuálne na Slovensku organizuje Ľubka, ktorá má aj tu na Sashe svoj obchodík MateriálPreTvorilky. Pred tým som sa zapojila do skupinky, ktorú organizovala Maťka s jej skvelým materiálom z organizatorka.

Ako sa na Slovensku rozrastá komunita "scraperiek" narastá aj záujem o tvorbu a vymieňanie ATC kartičiek. Je to naozaj veľmi príjemná činnosť, hlavne keď si lámete hlavu, čo vytvoriť, keď počujete tú a tú melódiu a máte to dať na papier :-).

No a tu je pár tých mojich "MMdesignovských" ATC kartičiek. Tie najnovšie boli na tému FOLKLÓR a ja som si naozaj zgustla :-)

 


 

Komentáre

fanco Krásne kúsky. :-)

2016-02-18 22:15:491x

MakaArt Nádherné veru! ;-)

2016-02-19 08:40:141x

fiula A kde sa da o takejto vyzve na tvorenie karticiek dozvediet? V zurnaloch, ci na ich weboch, FB strankach? Ja som si o takych kartickach citala davnejsie, ked som ich na etsy objavila, nepustila som sa sice do vyroby, no mozno by ma zaujimalo take vymeny sledovat. Nemate nejaky webik, kde su v poonuke? Ved zbierat nemusi len tvorca, ci to je podmienkou?

2016-02-19 10:50:522x

janya fiula, my zo skupiny ArtGrupa ATC organizujeme mesačne takéto výmeny na blogu, je to poľský blog a do výmeny sa zapájajú ľudia z rôznych kútov sveta. Po rozkliknutí príspevku s výzvou je možné sledovať, aké ATC sa priebežne pridávajú na blogy a často i kochať sa ich krásou. V poslednom čase sa dosť zapájajú aj ľudia z SR a ČR, takže srdečne pozývam :) http://artgrupaatc.blogspot.sk/

2016-03-24 08:32:161x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
MMdesign
MMdesign
1016 predaných ks, 459 hodnotení

Reaguje do 1 hodiny

Vitajte u Mirky, v galérii ručne vyrábaných pozdravov, albumov, zápisníčkov, receptárov ako aj rôznych papierových dekorácií pre potešenie.

Vecičky na objednávku - z ponuky v galérii vyrábam do jedného týždňa, ale zakaždým je to individuálne, preto ma kontaktujte vnútornou poštou, aby sme si dohodli presný termín.

Vecičky skladom posielam do 3 pracovných dní po obdržaní platby.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »