Domov » Žurnál+ » Autor: Alena Minarovičová

Žurnál+

Zľava

Alena M. » Zľavy a súťaže / 2021-08-19 20:14:00 /  Pridaj komentár / 2 lajky

Každá maličkosť je v našom živote dôležitá ,pretože nám dokáže vyčariť úsmev na tvári .Úsmev je univerzálnym symbolom šťastia .Prospieva nášmu zdraviu a mali by sme vysmiať aspoň dva kilogramy za rok :) Keďže chcem pre Vás to najlepšie  - aby ste sa usmievali od ucha k uchu  ,pripravila som pre Vás skvelú zľavu . 10% na čokoľvek z môjho obchodíka . Jedinečný kód A1MINAY je možné použiť opakovane . To znamená ,že ho môžete vložiť pre uplatnenie zľavy pri každom nákupe . Ku každej objednávke pribalím darček a náušnice dostanete v krásnej ,ručne vyrobenej krabičke . Čo poviete ? Skvelá akcia ,však ?  :)))Aby som nezabudla ,zľavu je možné uplatniť pri minimálnej objednávke 10eur .Platnosť kupónu je do 31.12.2021 . Ponuka v mojom obchodíku je bohatá ,preto Vás pozývam nahliadnuť do  galérie . Možno nájdete svoj vysnívaný kúsok  ,alebo potešíte luxusným darčekom svoju priateľku,manželku ,mamu ,dcéru ,sestru ,či švagrinú .

Teším sa na Vašu návštevu .

Minay

 

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

U
MINAY
MINAY
33 predaných ks, 21 hodnotení

Vitajte v mojom obchodíku :) Nájdete tu náušnice od výmyslu sveta. Rada kombinujem rôzne druhy techník a materiálov ,takže môj obchodík je taký malý miš-maš všetkého možného .Každý jeden kúsok je originál a vždy je z neho len jeden pár .

POZORNE PROSÍM ČÍTAJTE PODMIENKY ! 1.Pred objednaním sa prosím informujte vnútornou poštou o dostupnosti tovaru ,keďže predávam aj na iných portáloch .

2.Posielam zásielky aj do ČR-poštovné a balné nájdete pri každom produkte .Pri objednávke nad 70 eur poštovné zdarma .Ak si objednáte viac výrobkov ,pripočíta sa Vám balné v sume 0,35 eura .Neplatí pre doručenie cez zásielkovňu .PLATBA JE MOŽNÁ IBA VOPRED .

3.Na dobierku posielam iba v rámci Slovenska a to iba cez zásielkovňu .

4.Pri objednávke nad 50 eur poštovné zdarma. PLATÍ PRE SR .

5.Ak si objednáte viac výrobkov ,pripočíta sa Vám balné v sume 0,35 eura pri doručení cez Slovenskú poštu .Cez zásielkovňu sa balné za viac výrobkov nepripočíta .

6.Možnosť osobného odberu v Bratislave , Nových Zámkoch a v Piešťanoch po dohode .

Ďakujem ,že ste dočítali až dokonca .

V prípade otázok ma neváhajte kontaktovať .

Vaša

MINAY :)


Pôvodné meno AlMina

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »