Domov » Žurnál+ » Autor: Fábik

Žurnál+

O jarných vtáčatkách, ktoré nespievajú, ale voňajú :)

F. » Tvorba / 2017-03-15 20:42:41 /  5 komentárov / 37 lajkov

     Patríte k ľuďom, ktorí milujú prvé jarné lúče slnka? Keď sa príroda konečne začína prebúdzať po dlhej zime, dni sa predlžujú a slnko nás láka na dlhé prechádzky, zimné oblečenie vymeníme za menej teplé. Aj príroda sa postupne mení. Stromy vyháňajú prvé lístky, kvitnú prvé kvietky. To je pre mňa to najkrajšie obdobie v roku :)

     A všimli ste si ešte niečo? Ten ruch, ktorý ide zo stromov? Aj vtáčatká sa tešia z jari :) My máme vtáčiky veľmi radi, hlavne preto, lebo máme doma papagája. Aj on si každé slnečné ráno vyspevuje. Možno bol hlavným dôvodom, prečo sme našu vôbec prvú kolekciu sójových sviečok urobili vo vtáčikovom dizajne. A bolo to už pred rokom - ani nám sa nechce veriť, že je to už tak dlho :)


     A pretože ste si Spring Birds tak veľmi obľúbili, rozhodli sme sa ich opäť zaradiť do ponuky. Vo verzii 2.0 prešli malými zmenami - vosk teraz nefarbíme, vďaka čomu si môžete vychutnať úplne čisté horenie ekologického sójového vosku. A pretože sa neustále snažíme zdokonaľovať a vylepšovať horenie, sviečky obsahujú aj úplne nový typ knôtu.

     Pridali sme aj nové vône, špeciálne pre túto kolekciu sme zvolili kvetinové a ovocné, ktoré sú podľa nás jedni z najkrajších! Spring Birds dokonale doladia jarnú atmosféru vašich príbytkov nielen vzhľadom (pri horení krásne vynikne a domov rozžiari motív vtáčikov), ale aj nezameniteľnou vôňou. Vyberte si sami: 


Zvončeky

     Kvetina prenesená do čistej a nevinnej vône vytvorí dokonalú harmóniu, ktorá evokuje pocity nevinnosti, údivu, spomienok na detstvo, jarnú mokrú krajinu alebo závan čerstvého vzduchu. Predstavte si rozkvitnuté modré zvončeky na lúke a... relaxujte :) Vrchné tóny sú kombináciou zvončekov a hyacintu, neskôr ucítite aj jemné tóny ruže v súhre s jazmínom.

Jazmín

     Vôňa tohto bieleho kvietku známeho už od staroveku, sa vždy považovala za afrodiziakum. Táto vôňa je ideálna na relaxáciu duše. Popri čistej vôni jazmínu v nej môžete ucítite aj iné kvetiny ako narcis a orchideu, a tiež aj jemný nádych vzácnych driev.

Limetka

     Harmonická a veľmi svieža vôňa čistej limetky! Je ideálna na osvieženie mysle. Dá vám nezameniteľný pocit pohodlia a osvieženia. Vôňa limetky je o niečo sladšia ako citrónová vôňa, preto sa vám bude zdať naozaj veľmi chutná a lahodná. 

Harmanček, Vanilka, Levanduľa

     Zmyselná, ale aj upokojujúca kvetinová zmes čerstvej francúzskej levandule, ktorá je spojená do sladkej kombinácie s vanilkou. Ucítite tu i upokojujúci harmanček, ktorý uvoľní telo aj dušu. 

Slivka, Rebarbora

     Sladká a šťavnatá slivka z letnej záhrady spojená s jemne kyslou rebarborou. Táto pulzujúca kombinácia je podporená tónmi dozretých hrušiek a sladkých broskýň. Jedna z našich najpredávanejších vôní. 

Ruža

     Ohromujúca jemná vôňa ruže je krásnou sladkou kvetinovom vôňou, ktorú si musí obľúbiť každý. Ťažko sa dá nájsť niekto, kto by nemal rád vôňu tejto kvetiny. V našej sviečke si ju vychutnáte oveľa intenzívnejšie!

Veríme, že sa zapáčia aj Vám :) vaše M-Factory

Komentáre

uZubka tie zvončeky a slivka vyzerajú lákavo :) a vlastne všetky...

2017-03-16 12:39:10

M-Factory Ďakujeme :)

2017-03-16 19:11:42

MariKlimo prekrásne sú všetky. a krásne nafotené

2017-03-17 08:32:31

Gitoleia Nádhera! Škoda, že sa vône nedajú prenášať takto žurnálovo :)

2017-03-17 11:49:18

MirianaOli Super je to všetko voňajúco lákavé:)

2017-03-17 12:46:05

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
M-Factory
M-Factory
1958 predaných ks, 546 hodnotení

Zameriavame sa na to, aby naše sviečky krásne vyzerali, dlho horeli, a tiež, aby dodali príbytku neopakovateľnú atmosféru prostredníctvom vyváženej vône.

Usilovne sa vyvíjame od roku 2015 :)
Sójový vosk + prémiové vonné oleje

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Spring Birds - Jazmín / Sójová sviečka - 7919947_Spring Birds - Jazmín / Sójová sviečka by M-Factory
 Páči sa 46 ľudom
8,90 €
 - Spring Birds - Limetka - 9339154_Spring Birds - Limetka by M-Factory
 Páči sa 64 ľudom
9,80 €
 - Spring Birds - Ruža / Sójová sviečka - 7920178_Spring Birds - Ruža / Sójová sviečka by M-Factory
 Páči sa 46 ľudom
8,90 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »