Domov » Žurnál+ » Autor: Fábik

Žurnál+

Jesenný sen alebo ako si na jeseň rozvoňať svoj domov

F. » Tvorba / 2018-09-25 07:00:01 /  4 komentáre / 41 lajkov

Jeseň prichádza pomaly, po horúcich letných dňoch sa k nám vkráda so svojim chladným počasím, ktoré je ideálne na chvíle strávené pri sviečkach. A preto sme si pre Vás v našej dielničke pripravili limitovanú edíciu jesenných sviečok :)

Poznáte tie dlhé jesenné večery, ktoré nás čím ďalej tým viac lákajú vytvoriť si doma pohodlie pri horúcom čaji, otvorenej knihe a útulnom svetle sviečky?

Naša kolekcia sviečok "Jesenný sen" sa po roku opäť vrátila do ponuky. Sviečky sú nadizajnované v teplých jesenných tónoch a ponúkame ich v dvoch krásnych vôňach, ktoré dozaista vytvoria vo Vašom domove príjemnú atmosféru.

Prvou z nich je Jablkovo - škoricový koláčik, ktorej vôňa pripomína obľúbenú dobrotu z maminej kuchyne upečenú z domácich jabĺk a korenistej škorice. To je dokonalá vôňa domova.

Druhou je Čokoláda s pomarančom - krásne sladká vôňa čokolády s jemným nádychom pomaranča, ktorý ju dokonale osvieži. To je dokonalá vôňa jesenného večera pri šálke horúcej čokolády.

A ktorú z nich by ste si vybrali vy?

Vaše M-Factory

Komentáre

HechoConAmor krásne vyzerajú :-) a moja topka by bola určite čokoláda - pomaranč :-)

2018-09-21 19:37:49

ewitine.pletky Ja som za koláčik ;-)

2018-09-22 06:46:23

Papieriky Ja milujem váš jablkovo- škoricový koláčik:-)

2018-09-22 08:37:40

LUKYKUKI wau, dokonalo vyzerajúci dizajn. Fakt asi najkrajšie sviečky aké som kedy videla. Ten sklenný deklík je dokonalý :)

2018-09-28 12:58:08

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

P
M-Factory
M-Factory
2096 predaných ks, 581 hodnotení

Zameriavame sa na to, aby naše sviečky krásne vyzerali, dlho horeli, a tiež, aby dodali príbytku neopakovateľnú atmosféru prostredníctvom vyváženej vône.

Usilovne sa vyvíjame od roku 2015 :)
Sójový vosk + prémiové vonné oleje

Milí naši zákazníci,

ďakujeme veľmi pekne za Vašu priazeň. Do Vianoc už máme všetky vecičky vypredané a nestihli by sme pre Vás vyrobiť ďalšie. Naše výrobky budú opäť skladom začiatkom roka 2022.

Vaše M-Factory

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »