Žurnál+

Jesenný sen alebo ako si na jeseň rozvoňať svoj domov

P
M-Factory2096 predaných ks, 581 hodnotení

F. » Tvorba / 2019-09-30 19:51:00 /  1 komentár / 18 lajkov

 

 

Jesenný sen

Jeseň prichádza pomaly, po horúcich letných dňoch sa k nám vkráda so svojím chladným počasím, ktoré je ideálne na chvíle strávené pri sviečkach. A preto sme si pre Vás v našej dielničke pripravili limitovanú edíciu jesenných sviečok. Sviečky sú odlievané do krásnych sklenených dóz, ktoré sa ľahko uzatvárajú vrchnáčikom a uchovajú vo sviečke to najdôležitejšie – jej vôňu. Vôňa všetkých našich sviečok je vyvážená, vďaka čomu sviečka prevonia váš domov len v priebehu niekoľkých minút. Sviečky sú ručne odlievané v našej dielni zo 100% prírodného vosku. Obsahujú vysokokvalitný sójový vosk, vďaka ktorému je zaistené čisté horenie bez vylučovania škodlivých látok.

 

 

Vyberte si z hrejivých vôní

Jablkovo - škoricový koláčik: Obľúbená dobrota z maminej kuchyne upečená z domácich jabĺk a korenistej škorice. To je dokonalá vôňa domova.

Varené vínko: Hrejivé varené vínko s vôňou škorice, klinčekov a ovocia si každý rád vychutná počas chladného večera. To je tá pravá jesenná atmosféra.

Cappuccino: Ani vy si neviete predstaviť deň bez šálky voňavej horúcej kávy? To je tá pravá domáca pohoda.

Čokoláda s pomarančom: Krásne sladká vôňa čokolády s jemným nádychom pomaranča, ktorý ju dokonale osvieži. To je dokonalá vôňa jesenného večera.

 

 

A ktorú z nich by ste si vybrali vy?

Vaše M-Factory

Komentáre

SusanRosy všetky sú krásne ❤️

2019-10-01 22:40:301x
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »