Žurnál+

Zažni v okne kúsok sviece... začítaj sa

U
Luxius116 predaných ks, 38 hodnotení

Lucia G. » Tvorba / 2019-10-09 17:00:01 /  1 komentár / 19 lajkov

Spomaľte trocha, zažnite malé svetlo, zababušte sa a začítajte do príbehu. S prvými chladnými večermi prichádza čas na knižku:)

Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok má 128 strán, je určená dospievajúcim a dospelým. A o čom že je? Poviem vám...

 

 

V niečom sú životy nás všetkých rovnaké. Po stáročia i tisícročia opakujú sa príbehy lásky, radostí i strastí. Deň vystrieda noc, staré svet opúšťa a rodí sa doň nové. Všetko má svoj protipól, hľadá si rovnováhu, všetko je jeden celok, kolobeh.

Táto kniha rozvíja príbeh Jarmily – vnímavej ženy – od detstva a prvých spomienok, cez dospievanie a zrelosť až po jeseň života. Postupným odkrývaním deja môže čitateľ pozorovať rôzne etapy života človeka, má možnosť vcítiť sa do situácie, prečítať si myšlienky hlavnej postavy.  Zastavte sa teda na chvíľu, zadívajte sa do vlastného života, nazrite na svoje vlastné rozhodnutia a kroky... Kam viedli, či kam vedú?

 

 

Krajina je taktiež oslavou prírody, návratu ku koreňom, keďže mám za to, že moderný človek vykročil až šialene rýchlym tempom. Nakoniec aj niektoré z našich slovanských zvykov majú krásnu symboliku - spájať človeka s človekom, aby mali k sebe bližšie. A v neposlednom rade človeka s prírodou, v úcte k všetkému živému i zdanlivo neživému okolo nás, ktorého sme nedieľnou súčasťou.

 

Komentáre

Vyshija Nádhera...... :):)

2019-10-07 10:47:01
Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok - 10789693_Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok by Luxius
 Páči sa 37 ľudom
11,- €
 - Magnetka - krajina - 10810999_Magnetka - krajina by Luxius
 Páči sa 17 ľudom
3,- €
 - Magnetka - interiér - 10811009_Magnetka - interiér by Luxius
 Páči sa 12 ľudom
3,- €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »