Žurnál+

Podarilo sa! Voňavé druhé vydanie knižky Krajina

U
Luxius286 predaných ks, 103 hodnotení

Lucia G. » Tvorba / 2024-06-17 13:00:02 /  Pridaj komentár / 10 lajkov

Priatelia,

dnes by som vám rada zdelila radostnú novinu, že práve skáčem od radosti a privoniavam si k čerstvému druhému vydaniu mojej debutovej knižky Krajina - ako vnútri, tak i navonok. To znamená, že už viac ako 600 čitateľov a bytôstok tejto modrej planéty čítalo príbeh Jarmily.

 

 

Veľmi sa tomu teším a som plná s nádejou, že si aj druhé, redigované vydanie knižiek nájde miesto v nielen na policiach nových domovov, ale predovšetkým srdciach. Lebo s tým zámerom bola písaná. A postupne sa - mailom či od priateľov a ich priateľov dostali ku mne niektoré naozaj nádherné referencie. Knižočka "otvorila oči" jednému mužovi, ktorý vďaka príbehu začal lepšie chápať "ženský svet" svojej milej. Inokedy to bola milá staršia pani, ktorá sa v priebehu jarmoku ku mne za niekoľk minút vrátila a ďakovala mi "za návrat do krásnych detských spoomienok s jej babičkou". 

 

 

Na inom podujatí v Modre ku mne podišla zas mladá dáma, z ktorej sršala neha a úprimné želanie kráčať životom s láskou. Zdôverila sa mi, že si do svojho zápisníka zapísala niekoľko povzbudzujúcich a inšpiratívnych myšlienok, ktoré ju obohatili...

Som za to všetko veľmi vďačná, i keď s pokorou uznávam, že ja len "načúvam" vnútorným uchom a snažím sa zachytiť božskú inšpiráciu, ktorá umelca obdarúva.

 

 

Tak sa tomu deje i teraz - mám rozpísaný krásny príbeh, kratučký, ale verím, že o to viac poteší a inšpiruje srdcia a životy malých, aj nás, veľkých :) O tom zas inokedy :))

Na záver nielen tohto článku, ale aj školského roka dovoľte, aby som vám odporučila Krajinu či už na prázdnivové čítanie pri mori pre vás, alebo napríklad aj pre pani učiteľky, vychovávateľky, susedky, priateľky, drahých mužov, komu už len pocítite, že by mohol príbeh ulahodiť. 

Knihu nájdete v mojom obchdíku tu:

 

Krásne letné dni vám želám,
Lucia

Komentáre

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok - 10789693_Kniha Krajina - ako vnútri, tak i navonok by Luxius
 Páči sa 85 ľudom
15 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »