Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Koščová

Žurnál+

Lulsia a jej premiéra na Sashe trhoch

Zuzana K. » Nové výrobky / 2019-03-21 09:52:04 /  1 komentár / 17 lajkov

Ahoj milovník ručnej práce!

Ako iste všetci viete, od včera je Sashe v tržnici! Je tam plno handmade nadšených tvorcov, aj moja Lulsia maličkosť.

Podobných článkov tu už istotne bolo veľa.. Ručná práca niečo stojí a preto buďte ohľaduplní, prosím. Ak sa vám zdá niečo drahé, nekomentujte to! Aspoň nie priamo pred predajcom. Je to nevhodné, nezdvorilé, neúctivé..

Napríklad moje zvieratká a iné roztomilosti z 90%percent obliekam a šijem z amerických a japonských látok. Áno, máme tu už veľa slovenských internetových obchodov s látkami, avšak nenašla som ešte ani jeden, ktorý by ponúkal látky môjmu srdcu blízke. Áno, občas niečo kúpim aj tu, ale gros mojich zásob sú práve látky z USA, UK a Japonska. Kto už niekedy niečo objednával zo zahraničia isto vie, že pošta nie je zadarmo. A áno, aj ponukou iných látok sa snažím byť iná ako iní tvorcovia hračiek u nás. A to je len jeden kamienok do mozaiky ceny za moje výrobky. Cením si aj svoj nápad, originalitu, čas.. mám svoje zvieratká rada, šijem ich s láskou, chuťou.. Kto chce hračku za par eur, majú ich v hračkárstvach. 

A kto sa dočítal až sem, kuk, toto na vás čaká v Sashe v tržnici :))

A Lulsia, to je predsa handmade cuteness! :))

Pekný deň všetkým!

Z.

Komentáre

PohladnicePreRadost no ale aké rozkošné sú tieto zajačičky :) ... krásna práca :) ... škoda, že sa nemôžem ísť pozrieť na trhy, som veľmi silno nachladnutá :(

2019-03-21 14:45:37

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Lulsia
Lulsia
132 predaných ks, 63 hodnotení

Reaguje do 2 hodín

mám dve malé deti a málo času kreatívne žiť. som závislá na pekných látkach, ktoré rada farebne kombinujem . látky si v drvivej väčšine objednávam z ameriky, anglicka a japonska, 100% bavlnené. milujem pastelové farby a šitie pre deti. pekný deň :)

momentálne predávam len uverejnené vecičky. vďaka za pochopenie.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »