Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Bačkádyová

Žurnál+

Jar/Leto 2015

Zuzana B. » Tvorba / 2015-04-22 00:35:58 /  1 komentár / 6 lajkov

JAR/LETO 2015

Konečne je tu jar a s ňou aj naša nová kolekcia na túto sezónu. Nájdeš v nej veľa noviniek, ale aj už overené modely v nových farebných kombináciach. Pri vytváraní nových modelov sme si dali veľmi záležať na dokonale padnúcich strihoch. Všetky modely sme poctivo testovali, skúšali a dolaďovali do dokonalosti, aby sa z nich stali nadčasové kúsky, ktoré oceníš aj o 5 rokov a nikdy nevyjdú z módy. My v Lull sme proste klasici, ktorí milujú, keď oblečenie sedí a nieje záležitosťou len na jednu sezónu.

Veľmi sme pyšní na naše nové strihy teplákov, ktoré prešli mnohými testami. Na základe vašich feedbackov sme vylepšili strihy bodyčiek, a pohrali sme sa viacej aj s modelmi pre aktívny pohyb. Odporúčame Ti vyskúšať naše nové športové podprsenky, viskózové tričká v skvelom strihu a jednoduchom dizajne, a určite aj naše kardigany, ktoré využiješ na každú príležitosť.

Nepodcenili sme ani výber látok. Je to síce pre nás tá najťažšia časť v celom procese, nájsť  to pravé orechové, mäkučké, jemnučké, kvalitné, ale myslím, že budeš potešená novými materiálmi, ktoré hlavne v nadchádzajúcom teplom počasí Ti budú príjemné na nosenie. Odporúčame vyskúšať viskózové šaty, či set tričko nohavice alebo vecičky na spanie zo 100% bavlny.

Snažíme sa každú sezónu zlepšovať vo všetkých oblastiach, veríme, že sa nám to aj touto kolekciou podarilo. Budeme sa veľmi tešiť, ak si nájdeš aj v tejto kolekcii svojich favoritov. Ak máš chuť byť súčasťou našich procesov zdokonalovania vecí budeme veľmi radi ak nám dáš vedieť, Tvoj názor, či vecička splnila Tvoje predstavy, prípadne čo Ti na nej vadí, čo by sme mohli najbližšie ešte vylepšiť.

Prajeme Ti krásnu a mäkučkú Jar aj Leto 2015.

Tvoje Lull 

Komentáre

Wandaluzia krásne kúsky pribudli, už som bola okuknúť galériu :-)

2015-04-22 09:01:14

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »