Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Sabová

Žurnál+

Fotili sme kolekciu black & white

Zuzana S. » Tvorba / 2017-03-21 12:54:00 /  12 komentárov / 46 lajkov

Bolo mrazivé ráno. Vlastne všeobecne mrazivý deň. Typický zimný, odhadujem to na nejakých - 10 až 15°C, pocitovo ešte viac. Tím plný krásnych a šikovných žienok,v počte päť sa rozhodlo, že tento deň bude výnimočný. Počkať, počkať, niečo mi tu akosi nesedí, ja predsa nie som krásna, ja som tu len za tú kreativitu.

Ok, tak ešte raz. Ale čo, nevadí, úvody mi nikdy nešli. Jednoducho a ľahko, tento pre mňa osobne výnimočný ale dosť mrazivý deň začal pomerne skoro a akčne. Ak si niekto myslí, že realizovanie fotenia, ktoré sa neskladá z minimálneho počtu dva je jednoduché, tak veru, nie je. V tomto prípade sa museli zladiť viaceré žienky. Modelky Sandra a Kristína, vizážistka Daniela, ja a samozrejme fotografka Zuzka. Malina to veru nebola, ale dali sme to. 

Prípravy tohto fotenia boli už dávnejšie. Krásne modelky mali vopred vyskúšané šatičky od podľa mňa úžasnej návrhárky Slavomíry Vlasovej, ktorej chcem touto cestou neskutočne poďakovať za ochotu a nesmiernu ústretovosť vo všetkom. To sa naozaj málokedy vidí. Náhrdelníky vopred premyslené, ktorý ku ktorým šatám a samozrejme hotové. Už sa len dočkať toho nášho dňa D a dúfať, že všetko vyjde podľa plánov.

Nastal deň D a počasie nám prekvapivo tiež prialo, hurá do realizovania. Ráno sme sa všetky stretli u Sandry (touto cestou taktiež ďakujem za ochotu) a začali sa vo veľkom prípravy. Make-up, šaty, vlasy, prvé šperky na krk, nejaké tie dolaďovačky a šup na fotenie s našimi krásnymi modelkami. Teraz si každý asi povie, veď to je taký bežný postup. Veru nie, pokiaľ máte fotiť vonku na zasneženej Kolibe, v mínusových teplotách a len v spoločenských šatách s odhaleným dekoltom. Nebojte o modelky som sa vzorne starala, aj čajík som preventívne zabezpečila. Veď som si to celé vymyslela a žienky moje krásne boli ochotné sa na to podujať, tak predsa musím robiť nejaký ten servis :)

Fotenie bolo naozaj bleskurýchle ale o to viac sa teším z výsledných foto. Pretože v takýchto podmienkach naozaj nieje sranda fotiť vonku všeobecne a nie to ešte takto "vyletnené". Práve kvôli tomu aj z mojej strany patrí veľké poďakovanie, že do toho išli a nevzdali to a vydržali až do konca fotenia. Ďakujem fotografke Zuzičke za to, že mi pomohla s realizáciou môjho nápadu a spravila tieto famózne fotky. Samozrejme ďakujem aj Danielke, ktorá spravila perfektný makeu-up podľa predstáv a dokonca vykúzlila pre modelky aj účesy. Úprimne ďakujem každej jednej čo sa na tomto malo projektíku podieľala. Ak to čítate, patrí vám poklona :) Vrátim sa ale ešte na chvíľu k spomínanej kolekcii a napíšem vám o nej pár riadkov.

***
Pýtate sa prečo práve kolekcia black & white?

Jednoducho preto, lebo kombinácia čiernej a bielej nikdy neomrzí. Nesie v sebe noblesu a eleganciu zároveň. Má ale jednu výhodu. Nepôsobí tak, že by z nej mal človek pocit, že nie je na každý deň, ale len na výnimočné udalosti. Farebná kombinácia čiernej s bielou alebo naopak má svoje nehynúce čaro a nedá sa ňou "nič pokaziť". Je vhodná pre každú generáciu a skoro nikto sa jej nebojí :) Predsa len, nie každý je odvážny a hneď nesiaha vo rozličných farebných kúskoch. Osobne túto kombináciu naozaj zbožňujem, lebo má svoje veľké plusy. Práve preto som vedela, že jedna z mojich kolekcii musí byť práve v tomto farebnom prevedení. Nehynúca klasika k perlám a čipkám jednoducho patrí.

 

"black & white"
stará klasika = kombinácie čiernej a bielej, či už na svadbu, plesy alebo iné spoločenské udalosti... S ňou naozaj nikdy nič nepokazíte. Jednoduchosť a zároveň elegancia, je cieľom tejto kolekcie. V tejto kolekcií nájdete 7 náhrdelníkov, z čoho tri z nich sú, ako už je u mňa zvykom, vytvorené už hotovým základom z čipky, ktorá je doplnená o ručne vyšívané perličky a lepené hotfix kamienky z brúseného skla. K tomu ďalšie 4 šité perlové náhrdelníky, ktoré sú vytvorené zo sklenených perál.

PS: ak by ste chceli náhrdelníky vidieť naživo, tak sa vidíme na Sashe v Tržnici :)

Šaty: Slavomíra Vlasová - galéria TU

Photo: Zuzana FOTO Grebáčová - zgfoto

modelky: Kristina Durgalova & Sandra Sminčáková

make-up & vlasy: Daniela Pravdová

Komentáre

Andy.Art Veľmi pôvabná kolekcia :) Gratulujem!

2017-03-21 10:14:041x

M.e.e Sú nádherné-aj šperky aj šaty aj modelky :)

2017-03-21 11:02:461x

MirianaOli Krásne šperky s krásne nafotenými modelkami:)

2017-03-21 14:40:261x

AlexandraValentovic nádhernééé:-)

2017-03-21 15:09:581x

sacharinova Pôsobivé,krása

2017-03-21 21:15:401x

LukZu ďakujem krásne za milé slová :) aj v mene všetkých zúčastnených

2017-03-21 22:18:03

Zafiria veľmi fandím tomuto tvojmu projektu, krásne je úplne všetko...fotky sú úúžasné, šperky sú perfektné, hlavne tie krajkové sú topka pre mňa - nádhera...veľmi sa mi páči celkový styling modeliek to ako si to krásne dopasovala k šatám, make up, no naozaj super všetko :) viem o čom píšeš, tiež som fotila s modelkou v zime, síce už nebol sneh ale chúďa vymrzla statočne aj keď sme ju poctivo zahrievali...každopádne verím, že táto nádhera zožne svoj zaslúžený úspech! :)

2017-03-21 23:30:161x

mina289 nádhera ..... a výsledok je dokonalý ☺

2017-03-22 06:52:211x

Wandaluzia krásne Zuzi :))

2017-03-22 08:45:261x

Veronicka Krása, ale prečo ste nepočkali s fotením na jar/leto? Veď si modelky uženú riadne prechladnutie :o Tiež považujem tvorbu Slavomíry Vlasovej za veľmi očarujúcu a náhrdelníky sú krásne všetky, najviac sa mi páči ten posledný krajkový, nádhera.

2017-03-22 09:03:391x

LukZu Ďakujeme krásne ♥ Veronicka len také malé objasnenie jednalo sa o zimnú kolekciu, len sme akosi nestíhali fotenie zrealizovať pred vianocami a chceli sme na fotkách využiť tú zimnú atmosféru v plnej kráse a predsa len fingovať v lete sneh nie je také efektné a ani jednoduché ;) a svojim spôsobom (aj keď ho už bolo pomenej) dodal fotkám, to čo sme chceli... modelky boli veľké profíčky, nič si našťastie neuhnali a fakt boli zabezpečené ako sa len dalo (šáliky, bundy, čajík a nejaké tie naše foto tajomstvá ;) ono občas pre krásne foto to nebýva najjednoduchšie...

2017-03-22 19:41:06

taliaa pekné.

2017-03-26 17:51:521x

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - perlový náhrdelník black & white – "white day" - 7889521_perlový náhrdelník black & white – "white day" by LukZu
 2 komentárov
 Páči sa 24 ľudom
40 €
 - perlový náhrdelník black & white – "white day" - 7889563_perlový náhrdelník black & white – "white day" by LukZu
 1 komentárov
 Páči sa 24 ľudom
50 €
 - čipkovaný náhrdelník black & white – "black day" - 7889681_čipkovaný náhrdelník black & white – "black day" by LukZu
 6 komentárov
 Páči sa 71 ľudom
25 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »