Domov » Žurnál+ » Autor: Zuzana Sabová

Žurnál+

Čo sa udialo za ten rok....

Zuzana S. » Osobné Blogy / 2015-12-31 17:46:42 /  2 komentáre / 14 lajkov

Ahojte,

trochu by som chcela zrekapitulovať čo všetko sa za tak krátku dobu čo sa táto nová značka predstavila na trh udialo.

Ako 1. sa dostal jeden z náhrdelníkov, po prvý raz do časopisu.

Vďaka tomu, že prvá kolekcia nejakú tú dobu pobudla u veľmi šikovnej a hlavne talentovanej fotografky Bibiany Ružičkovej, ktorej vďačím aj za titulné fotky tu na Sashe. Dostala som sa vďaka nej s jedným náhrdelníkom do lifestyle-ového magazínu Harmony for Home (H4H). Veru neskutočne ma táto správa potešila a musím uznať že celý look bol spravený perfektne. Celý tím odviedol naozaj skvelú prácu a som nesmierne rada toho, že takýmto spôsobom sa podarilo ukázať aj to čo je trochu cieľom tejto značky. "Aj honosnejšie šperky môžete nosiť v všedný deň"  Čiže ak by ste niekedy niekto kúpili šperk od LukZu design vyslovene len na spoločenské udalosti alebo prípadne vašu svadbu, neznamená to, že v iný deň ich nemôžete "vyvetrať". Veru dá sa to :)  Tu je teda aj malá ukážka toho ako by ste ich vedeli skombinovať.

 

Ďalšou skvelou správou bolo keď prišiel email od nevesta.sk, žeby mali záujem o zapožičanie šperkov na fotenie do ich online časopisu.

Tejto správe som sa neskutočne potešila keďže ich časopis obdivujem už dlhšie. Hlavne sekciu handmade, kde predstavili vždy nové šikovnice s ich tvorbou. Neváhala som a hneď som sa s nimi dohodla, tri šperky teda putovali na fotenie. V očakávaním čakám na ďalšie číslo v ktorom by mali byť :)

 

Nakoniec poslednou skvelou správou bolo, že LukZu design vybrali na tak známy a vychytený DOBRÝ TRH a ešte k tomu vianočný. (juj to bola radosť)

Radosť bola preveľká aj keď prípravy boli dosť náročné. Bola to prvá akcia, kde ste mohli vidieť šperky naživo a bola som odprezentovať túto novú značku. Tohto roku bola síce prvá a zároveň posledná ale snáď v roku 2016 ich bude omnoho viac. (aspoň dúfam) Na moje prekvapenie ohlasy boli pozitívne až nad moje očakávania. Začo som vám milý moji nesmierne vďačná ♥ Prikladám aspoň jednu momentku, ktorý som objavila medzi fotkami z Dobrého Trhu. 

 Za tieto tri pre mňa výnimočné momenty veľmi pekne ďakujem z celého ♥. Som rada, že ľudia dávajú možnosť aj začínajúcim značkám a že to čo som všetko do tohto celého vložila malo a má zmysel. Samozrejme ďakujem všetkým čo ma v tomto celom podporili a naďalej podporujú.

 

A čo nás čaká v roku 2016?

***

Predstavte si naplánovaného mám toho veru neúrekom. Prezradím vám aspoň pár noviniek, nech viete načo sa môžete tešiť.

- pripravujem už toľko spomínanú "black & white" kolekciu (nejaké kúsky z nej ste už mohli uzrieť na spomínanom Dobrom Trhu)

- od polovice januára pravdaže prijímame objednávky aj na šperky, ktorými by ste sa chceli ozdobiť na nejakom tom plese, na ktorý sa chystáte

- samozrejme nás neminie ani jarno-letná kolekcia "candy cotton"

a mnoho ďalšieho...

 

Dúfam, že medzi tým všetkým sa stretneme na nejakých tých akciách aj osobne. Teším sa na všetkých v roku 2016 a zároveň prajem každému šťastný nový rok a príjemné prežitie týchto sviatkov!

 

Zuzana (LukZu design)

Komentáre

PohladnicePreRadost Šťastný celý nový rok 2016 želám ! :)

2016-01-04 16:18:391x

LukZu ďakujeme a podobne prajem šťastný nový rok :)

2016-01-11 12:14:02

Pre komentovanie musíš byť prihlásený, nejde to ináč.

Vecičky nájdete

V žurnáli sú spomínané:

 - biely náhrdelník white dream - "čas čipky" - 5996193_biely náhrdelník white dream - "čas čipky" by LukZu
 3 komentárov
 Páči sa 109 ľudom
25 €
 - biely náhrdelník/golier white dream - "čas perly" - 6181744_biely náhrdelník/golier white dream - "čas perly" by LukZu
 3 komentárov
 Páči sa 51 ľudom
45 €
 - biely náhrdelník white dream - "čas perly" - 6181748_biely náhrdelník white dream - "čas perly" by LukZu
 8 komentárov
 Páči sa 43 ľudom
140 €

TOP Žurnál - Týždeň

Najlepšie žurnály posledného týždňa TOP žurnál mesiac »

TOP Žurnál Mesiac

Najlepšie žurnály mesiaca

Viac »
Kompletná hitparáda žurnálov »